Reklama Google


Szkoły Podkategoria: Szkoły

 • Kursy fotografii Warszawa »

  Jesteś miłośnikiem fotografii? Chcesz dokonać spełniające Twoje oczekiwania zdjęcia przy wykorzystaniu nowoczesnych materiałów? O ile do tego stopnia to serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą propozycją. Umożliwiamy wynajem profesjonalnie wyposażonego studia. W naszym studiu znajdują się modyfikatory światła różnego gatunku, statywy i akcesoria, lampy a także specjalnie dobrane tła. Ceny usług naszego studia są bardzo atrakcyjne oraz jesteśmy pewni, że każdy będzie w pełni usatysfakcjonowany z propozycji naszej firmy. Każdemu zapewniamy profesjonalną stan usług co sprawia, że każdy będzie chciał do nas niewątpliwie wrócić. Lokalizacja naszego studia jest bardzo dogodna co sprawia, że nikt nie będzie miał problemów tak aby do nas dojechać. Miło zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Gwarantujemy profesjonalizm oraz indywidualne stosunek do każdego klienta.

  Data dodania: 30 12 2017 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła językowa Krosno »

  Active-Learning to szkoła językowa prowadząca kursy języka angielskiego, niemieckiego i rosyjskiego. Zajęcia odbywają się w siedzibie firmy w Krośnie ? indywidualnie, bądź w małych, dwu- lub trzyosobowych grupach. Dojeżdżamy również do klientów, dbając o Państwa cenny czas i wygodę.
  Kursy językowe naszej szkoły należą do najczęściej wybieranych szkoleń na terenie Krosna ze względu na pełne zaangażowanie najlepszych w regionie lektorów. Nasza szkoła prężnie się rozwija proponując nie tylko kursy językowe, ale także szkolenia biznesowe i komputerowe wybranych programów z pakietu Microsoft Office.

  Data dodania: 14 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia vat, szkolenia podatkowe i podatki - »

  Optymalizacja podatkowa firm to obecnie wiodący prym i modny temat finansowy dla biznesmenów prowadzących własną działalność. Umiejętność poruszania się w gąszczu prawa podatkowego to nieodzowna umiejętność często decydująca o przetrwaniu firmy. Odprowadzanie podatków to ogromna strata dla firm, należy ją zmniejszyć poprzez odpowiednią wiedzę.

  Firma Rewolucja Umysłów szkoli z zakresu prawa podatkowego oraz pokazuje na przykładach jak należy sobie radzić z podatkiem dochodowym VAT. Co robić aby płacić mniejszy podatek VAT oraz co robić w trudnych nierozwiązanych i spornych prawnie kwestiach. Nieumiejętne wypełnianie sprawozdań podatkowych może przynieść firmie jeszcze większe straty a dzięki szkoleniu z podatków mogą Państwo uniknąć tego rodzaju kłopotów i w szybszy i ergonomiczniejszy sposób rozliczać się z fiskusem.

  Firma prowadzi szkolenia w Łodzi na ul. Sienkiewicza 9. Wszechstronne i naświetlone światłem słonecznym sale wyposażone w sprzęt audiowizualny powinny umilić Państwu czas szkoleń. Wykwalifikowana kadra jest bardzo elastyczna jeśli chodzi o czas szkoleń i o kontakt, mile widziane są każde nawet banalne pytania.

  Zapraszamy do kontaktu i do szkoleń.

  Data dodania: 13 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • joga Wrocław wyjątkowe zajęcia »

  “Joga na Biskupinie” to szkoła jogi położona we Wrocławiu funkcjonująca od 2013 roku. Lekcje jogi prowadzone są przez osobę z sporym doświadczeniem i również rzetelną wiedzą. Nauka jogi to połączenie zajęć praktycznych, lecz także potężna dawka inspirującej wiedzy z dziedziny jogi. "Joga na Biskupinie" proponuje zajęcia Hatha Joga i również Joga Ivengara. Hatha Joga to odpowiednio skomponowane sekwencje pozycji ciała, to znaczy asany, połączone z kontrolą oddechu. Doświadczony instruktor hatha joga pomaga zrealizować ćwiczenia tak, by przynosiły korzyści zdrowotne. Joga przynosi rewelacyjne efekty osobom żyjącym w stresie, ale także sportowcom. Praktyka jogi polecana jest w każdym wieku. Joga Iyengara to asany podzielone na kategorie a oprócz tego ułożone w sekwencje. Ponadto do praktyki wprowadzone zostały akcesoria takie jak koce, wałki, krzesła, drewniane klocki oraz paski do jogi. Jest to najpopularniejsza metoda nauki jogi na świecie.

  Data dodania: 14 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • profesjonalne szkolenia f-gazowe »

  Szkolenia są w dzisiejszych czasach szalenie popularnym wyborem wśród ludzi w najróżniejszym wieku. Pozwalają albowiem przyswoić sobie nowsze zdolności i również stąd zagwarantować sobie ciekawszą przyszłość. METALKO Sp. z o. o. Kujawsko-Pomorskie Centrum Szkoleń i również Certyfikacji w swojej propozycji zapewnia doskonałe kursy chłodnicze, a oprócz tego kursy z techniki klimatyzacyjnej. Centrum to funkcjonuje już od dłuższego czasu i również z powodzeniem przyciąga kolejnych klientów, zachęconych szansą brania udziału w takich szkoleniach. Zawsze z chęcią polecają oni METALKO dla każdego, kto pragnie zainwestować we własne umiejętności a oprócz tego poszerzyć swoje kwalifikacje. Kursy chłodnicze w METALKO są dostępne w kapitalnych cenach. Prowadzą je doświadczeni specjaliści, którzy potrafią oddać swoją wiedzą. Jest to zatem najlepsze miejsce na to, ażeby skreślić się na warsztaty.

  Data dodania: 16 05 2020 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła jazdy Szczecin jazdy rawo pl »

  Odwiedź Szczecin gdzie edukuje Nauka i technika jazdy RAWO szkoła jazdy Szczecin. Jest to wydział kształcenia działający właściwie na rynku i mogący pochwalić się prawidłową zdawalnością egzaminów państwowych przez swoich kursantów. Podsuwamy Państwu kursy na prawo jazdy Szczecin, prowadzone przy użyciu materiałów zgodnych z egzaminacyjnymi. W cenie kursu otrzymają Państwo wszelkie potrzebne materiały edukacyjne. Wprowadziliśmy i wprowadzamy stale szereg zniżek i gratisów. Nasi uczący są wykwalifikowani, doświadczeni i przeprowadzą wszystkich przez kształcenie w przyjaznej jak i bezstresowej atmosferze. Nauka jazdy Szczecin to oddział edukacji, który dba o wszystkie osoby kształcące się. Chcesz zrobić kurs na prawo jazdy Szczecin, sprawdź nas. Oferta dostępna w naszym sektorze zawiera szereg jazd m. in. jazdy dodatkowe Szczecin, jazdy uzupełniające, prawo jazdy e-learning oraz jazdy doszkalające Szczecin. Jeśli tylko chcesz dowiedzieć się więcej, wystarczy skierować się do naszego ośrodka szkolenia. Serdecznie zachęcamy wszystkich do podjęcia nauki pod okiem naszej szkoły.

  Data dodania: 11 05 2023 · szczegóły wpisu »
 • najlepsze gimnazjum Nowy Sącz »

  Zespół Szkół Katolickich im. bł. P. J. Frassati łączy w sobie dwa rodzaje placówek. Pierwszą z nich jest szkoła katolicka o profilu ogólnokształcącym. Pozwala to na lepsze przygotowanie do Matury, ponieważ skupia uwagę przede wszystkim na przedmiotach maturalnych, a nie zajęciach z innych przedmiotów. Kolejną dostępną placówką są szkoły artystyczne. Należy do niej głównie szkoła muzyczna. Pozwala ona na rozkwit umiejętności a oprócz tego talentów muzycznych uczniów naturalnie przy równoczesnej nauce przedmiotów podstawowych. Dzięki temu uczniowie mogą zarówno się rozwijać intelektualnie, jak a oprócz tego być na bieżąco z programem nauczania podstawowego. Nasze gimnazjum, jak i również szkoła licealna posiadają doświadczoną kadrę nauczycielską. Każdy instruktor indywidualnie podchodzi do grupy swoich uczniów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą szkoły na naszej stronie internetowej

  Data dodania: 12 09 2018 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole klub malucha »

  Jeśli pragną Państwo zagwarantować swoim dzieciom odpowiedni rozwój, to bezwarunkowo zerknijcie na naszą stronę internetową oraz zobaczcie co posiada wam do zaoferowania przedszkole klub malucha. Dla nas opieka nad Państwa dziećmi to nie tylko codzienna żmudna praca, niemniej jednak przede wszystkim ogromna pasja, z którą zawsze próbujemy podzielić z klientami naszej placówki. Współpracujemy z firmą cateringową Regina Czyżewska, dzięki czemu możemy zapewnić Waszemu dziecku zdrowe a także pożywne posiłki 3 razy w ciągu dnia. Przyjmujemy najlepszych opiekunów, pedagogów oraz nauczycieli, którzy wykorzystują innowacyjne oraz bardzo efektywne techniki nauczania przez zabawę

  Przedszkole klub malucha to doskonałe rozwiązanie dla tych rodziców jacy nie są w stanie samemu zajmować się swoim dzieckiem.

  Data dodania: 18 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • pełne szkolenie na patent żeglarza jachtowego »

  Żeglarz Jachtowy to najniższy stopień żeglarski, uprawniający do prowadzenia jachtów żaglowych przez osoby powyżej 14 roku życia. Uprawnienia te otrzymuje się po zaliczeniu egzaminu z teorii a oprócz tego praktyki. Nasza Szkoła Żeglarska Junga proponuje Państwu uzyskanie patentu podczas pięciodniowego intensywnego kursu. Warsztaty na Patent Żeglarza Jachtowego obejmuje codzienną, dziewięciogodzinną naukę. Wykłady i również nauka praktyczna prowadzone są od poniedziałku do piątku, w terminach wprzódy ustalonych, ale praktycznie kurs rozpoczyna się w każdy poniedziałek. Naszych kursantów powierzamy profesjonalnej kadrze szkoleniowców. Wszystkie informacje kontaktowe dostępne są na prowadzonej przez nas stronie internetowej. Osobom przyjezdnym zapewniamy noclegi w hostelach, na jachcie albo w apartamentach. Serdecznie namawiamy wszystkich chętnych na naukę żeglarstwa.

  Data dodania: 21 03 2018 · szczegóły wpisu »
 • Studia administracja Elbląg »

  Warto przemyśleć jaką uczelnię wyselekcjonować, na jakim kierunku rozpocząć kształcenie. Warto zaznajomić się z ofertą Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej, która oferuje : studia pierwszego oraz dodatkowo II stopnia, podyplomowe jak też różne kursy jak również warsztaty. Do podstawowych atutów trzeba zaliczyć fakt, że uczelnia ta należy do najlepszych niepublicznych uczelni na terenie województwa warmińsko mazurskiego. Wspaniała załoga wykładowców dokłada wszystkich starań, aby studenci wynieśli edukację, która przyda im się w przyszłym życiu zawodowym. Mają praktykę dydaktyczne które procentuje zdobywaniem poprzez studentów pozytywnych rezultatów w nauczaniu. Nowocześnie wyposażone sale wykładowe, a oprócz tego pracownie ułatwiają wchłanianie wiedza. Zachęcamy do wypełnienia aformularza rekrutacyjnego.

  Data dodania: 26 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • masaż - szkoła »

  Jeśli nie wybierasz się na studia, należałoby kształcić swoje umiejętności uczęszczając do szkoły policealnej. Wprawdzie wielu zastanawia się jak ją wybrać iżby była kompetentna, rzetelna i renomowana? Skorzystaj z propozycji Niepubliczna Szkoły Biznesu w Rzeszowie, która została założona w 1994 roku. Szkoła posiada uprawnienia szkoły publicznej, przyjmuje słuchaczy bez egzaminów wstępnych, posiada wykwalifikowanych a także doświadczonych wykładowców a oprócz tego instruktorów zawodu, posiada innowacyjnie wyposażone pracownie, własną wyposażoną w sporo woluminów bibliotekę i również bez liku innych zalet, które wyróżnią ją na tle innych szkół. Szkoła posiada co niemiara ciekawych kierunków takich jak masaż, terapeuta zajęciowy, opiekun w domu pomocy społecznej czy obrońca leczniczy. Bardzo ciekawą oraz fajną dla słuchacza jest fakt, że miesięcznie odbywa się losowanie, które zwalania go z opłaty czesnego. Namawiamy.

  Data dodania: 21 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Rodzinne urodziny Bolesławiec »

  Niekiedy nie wiemy, co uczynić z dziećmi, żeby się nie nudziły. Szczęśliwie mamy salę zabaw, gdzie można je zaprowadzić. Jest to w dużym stopniu lepsze aniżeli jakiekolwiek przedszkole. Znajdziemy tutaj nowoczesny sprzęt, który przeszedł wszelkie konieczne testy, dzięki czemu można być pewnym, że jest on w pełni pewny dla najmłodszych. Najmłodsi w ogólności będą mogły się tutaj poczuć jak w domu. Mają co niemiara sposobności na spędzenie czasu i z pewnością nie będą uskarżać się na nudę. Razem z innymi maluchami mogą szaleć w małpim gaju, poskakać na trampolinach, chować się w basenach z kolorowymi piłeczkami czy pójść na zjeżdżalnię. Poza tym znajdą tutaj animatorów, którzy mają sporo niezwykłych pomysłów i również z zapałem wypełnią czas dzieci świetną rozrywką a oprócz tego edukacją. Wskazane jest wybrać się na tę salę zabaw a oprócz tego samemu ją sprawdzić.

  Data dodania: 28 11 2019 · szczegóły wpisu »
 • Karate-Kids.pl - przedszkole warszawa wilanów »

  Gwarantujemy odpowiednie ceny! Mamy stuprocentową pewność, iż nasze przedszkole warszawa wilanów potrafi wykazać się najlepszym podejściem do dzieci, a jednocześnie jest skłonne zapewnić szereg zajęć dodatkowych. Funkcjonujemy od mnóstwo lat, dzięki czemu jesteśmy w stanie pochwalić się satysfakcjonująco bogatym doświadczeniem. Podopiecznym proponujemy szereg zajęć dodatkowych, wśród jakich plasuje się nauka języka angielskiego, rytmika i fitness, gimnastyka oraz nauka tańca. Koszt pobytu dziecka w naszym przedszkolu rozpoczyna się od 800 złotych! Posiadamy zgodny z prawem program dydaktyczny, a nasz obiekt otwarty jest od 7 do 18 we wszystkie dni poza ustawowo wolnymi od pracy. Stawiamy przede wszystkim na aktywność fizyczną, choć dzieci mogą rozpocząć u nas również naukę języka angielskiego. Jesteśmy przekonani, iż nasze prywatne przedszkole miasteczko wilanów będzie najlepszym miejscem dla Państwa dzieci. Nasz program dydaktyczny jest zgodny z wymogami MEN, a zajęcia prowadzą wykwalifikowani nauczyciele.

  Data dodania: 07 12 2018 · szczegóły wpisu »
 • uznane przedszkole Jabłonna »

  Jak powszechnie wiadomo wybór najlepszej placówki, w której uczyć ma się nasze dziecko, jest jednym z najważniejszych oraz w najwyższym stopniu problematycznych wyborów z życiu. Każdy rodzic chce, tak aby jego pociecha uczęszczała do miejsca, w którym będzie rozwijać się intelektualnie i fizycznie, w którym nawiąże znajomości a oprócz tego będzie z uśmiechem opowiadać o minionych dniach. Kierując się tymi wszystkimi wyznacznikami przedszkole Misio jest doskonałym wyborem. Placówka zlokalizowana w Tarchominie zapewnia dzieciom pierwsza klasa rozwój. Przedszkole proponuje szeroką listę zajęć, w której progam wchodzą lekcje językowe, kulturalne, czy ogólnorozwojowe. Prowadzone są również kursy zgodne z państwowym programem nauczania. Jako że przedszkole posiada własną kuchnię potrawy są zbilansowane a także zgodne z dietą każdego malucha. Przedszkole Misio zaprasza wszystkie dzieci już od 2 roku życia.

  Data dodania: 09 02 2021 · szczegóły wpisu »
 • szkolenia dla nauczycieli języka angielskiego online »

  Każdy kto właściwie chce rozwijać swoją karierę zapewne wie, że oznacza to nieustanne inwestowanie w rozrost swoich umiejętności. Poszerzanie posiadanych kwalifikacji jest tym bardziej niezbędne gdy ktoś pracuje w szkolnictwie. Nauczyciele języka angielskiego powinni przez cały czas poznawać nowe metody przekazywania wiedzy a oprócz tego tym samym zapewniać swoim uczniom edukację na najwyższym z możliwych poziomów. Jeśli kogoś interesują kursy a także szkolenia dla nauczycieli angielskiego, to zapewne ma obowiązek przyjrzeć się ofercie Elt Events. Elt Events umożliwia łatwy dostęp do kalendarza różnego gatunku szkoleń, a także konferencji, które są przeznaczone dla wszystkich nauczycieli języka angielskiego, którzy pragną rozwijać się w swoim zawodzie. Elt Events to bez zarzutu wyjście aby namierzyć wszystkie ciekawe wydarzenia w okolicy.

  Data dodania: 21 12 2019 · szczegóły wpisu »
 • Ucz się online - Pierwsza w Polsce szkoła online »

  Chcesz zdobyć lepsze wykształcenie, ale nie masz czasu chodzić do szkoły? Ucz się online! Wystarczy tylko dostęp do Internetu. Aby rozpocząć naukę w naszym Liceum Ogólnokształcącym dla Dorosłych wystarczy tylko stworzyć konto na naszej platformie e-learningowej oraz złożyć do nas świadectwo ukończenia szkoły podstawowej lub gimnazjum wraz z zdjęciami i kserokopiami dokumentów. Siedziba naszej szkoły zlokalizowana jest w budynku należącym do Prywatnej Szkoły Nauk Społecznych, Komputerowych i Medycznych w Warszawie. Jako szkoła zapewniamy: dostęp do materiałów dydaktycznych, zadania do wykonania, kontakt z nauczycielami i zawsze aktualny harmonogram sesji egzaminacyjnej. Odwiedź nas pod adresem: Szkola-online. com i zapoznaj się z naszą szczegółową ofertą dydaktyczną. liceum przez internet za darmo, szkoła przez internet dla dorosłych za darmo, szkoła online dla dorosłych, liceum eksternistyczne

  Data dodania: 15 10 2022 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Szkoły

(6)

Szkoły - nowa strona:

Adres:
Pozycjonowanie Katowice