Reklama Google


Koty Podkategoria: Koty

 • vetos-farma.com.pl - hurtownia leków »

  Jesteśmy firmą farmaceutyczną, która własną siedzibę ma na Dolnym Śląsku. Początek naszej korporacji sięga 1990 roku. Poprzez te lata w dużej mierze rozwinęliśmy naszą funkcjonowanie, a oprócz tego na dzień obecny skupiamy się na weterynarii, badaniach laboratoryjnych, farmacji i dodatkowo stomatologii. Ażeby dać gwarancję naszym kontrahentom najwyższy standard usług non stop się rozwijamy oraz dodatkowo dążymy do poprawy jakości realizowanych przez nas funkcji. Mamy 26 różnego stylu znaków towarowych. W naszym sklepie można nabyć preparaty dezynfekcyjne, preparaty pielęgnacyjne, produkty witaminowe, druki oraz dodatkowo mnóstwo innych towarów. Nasza oferta jest nader bogata i prawie każdy ze stuprocentową pewnością znajdzie w niej trochę dla siebie. Namawiamy do zakupów w naszej spółce. Zapraszamy.

  Data dodania: 30 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • http://weterynaria.waw.pl weterynarz rtg Warszawa »

  O ile szukasz weterynarza dla indywidualnych zwierzaków to bardzo dobrze trafiłeś. Zapewniamy, że zatrudniamy jedynie najbardziej doświadczonych specjalistów, którzy z pewnością umieją pomóc stanowczej większości zwierząt niezależnie czy będą to psy, koty i kilka innych rodzajów zwierząt. Miejscem działalności mojej kliniki jest Warszawa i tam także zapraszamy naszych ewentualnych klientów. Jesteśmy pewni, że nasz weterynarz będzie umiał pomóc praktycznie w każdym problemie. Wręcz jeżeli będziesz miał problem to oferujemy usługi weterynaryjne przez przez całą dobę. Weterynarz 24h jest bardzo niezbędny ponieważ przeważnie kłopoty ze zwierzętami nie czekają na porę dzienną tylko przytrafiają się w nocy. Dlatego też o ile masz jakieś uwagi i potrzebujesz pomocy medycznej związanej ze zwierzętami to dobrze trafiłeś. Pomożemy Państwu za każdym razem i ze Ci.

  Data dodania: 27 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Przychodnia Weterynaryjna Kora Weterynarz Bydgoszcz »

  Przychodnia weterynaryjna Kora działa od 1990 roku i znajduje się w Bydgoszczy przy ulicy Moniuszki 5. Przychodnia przyjmuje pacjentów każdego dnia przez siedem dni w tygodniu, także w niedzielę i święta.

  Kora zajmuje się leczeniem zwierząt domowych, przede wszystkim psów i kotów. Przychodnia przyjmuje zwierzęta w nagłych przypadkach oraz po wcześniejszej rejestracji.

  W zakres usług przychodni weterynaryjnej wchodzi opieka profilaktyczna, leczenie doraźne oraz specjalistyczne.

  W ramach opieki profilaktycznej prowadzone są wizyty i badania kontrolne psów i kotów. Prowadzona jest również sprzedaż leków weterynaryjnych oraz wystawianie recept.

  W ramach opieki specjalistycznej, weterynarze zajmuje się leczeniem między innymi w zakresie okulistyki, dermatologii, chirurgii, ortopedii oraz rehabilitacji.

  Data dodania: 12 07 2023 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Koty

(6)

Koty - nowa strona:

Adres:
Pozycjonowanie Katowice