Reklama Google


Ogłoszenia Podkategoria: Ogłoszenia

« poprzednia strona · 2 · 3 · następna strona »
 • Filmowanie i Fotografowanie Uroczystości Jakość 4K »

  Zapraszamy do skorzystania z oferty fotografi i filmu zaślubin, przyjęć weselnych,
  studniówek, chrzcin, komunii lub różnych innych eventów. Mamy do zaoferowania pełny pakiet foto+video lub
  sama opcja fotografii w dobrej cenie, na indywidualne życzenie.
  Jesteśmy młodym zespołem młodą firmą, działamy na terenie Łodzi i okolic (również inne miasta Polski)
  dojazd do 50km gratis. Jesteśmy otwarci na różne propozycji i pomysły, realizujemy
  klipy, skróty, teledyski ślubne...
  Chętnie zapraszamy na naszą stronę internetową www. videofotografia-24. pl


  #### KONTAKT ####
  MARAD - Marcin Kasperski
  91-496 Łódź, ul. Nastrojowa 28/24
  http://videofilmowanie-24.pl
  e-mail: foto@videofilmowanie-24.pl
  tel. +48 (42) 658 91 25
  tel. +48 500 655 458  kamerzysta z łodzi, fotograf ślubny, kamerzysta i fotograf weselny, fotografia ślubna,
  fotograf na chrzciny, filmowiec ślubny, łódź kamerzysta

  Data dodania: 20 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • test zdrady »

  Zdrada to jedna z najbardziej bolesnych rzeczy w życiu wielu z nas. Lepiej jednakże mieć tego świadomość aniżeli być oszukiwaną lub oszukiwanym przez wiele lat. Niewierność nie zawsze jest prosta do udowodnienia, ale ułatwia to bez wątpienia test zdrady. Dzięki takim narzędziom o wiele łatwiej odpowiedzieć na pytania typu: "Czy on mnie zdradził? " lub na odwrót "Czy ona mnie zdradziła? ". Test na niewierność potrafi sporo zmienić w naszym życiu – bezspornie może pomóc uwolnić się z toksycznego związku. Pojęcie zdrady może mieć kilka interpretacji. Gdy zapytasz dziewczyn, usłyszysz że zdradą jest pocałunek, łapanie się za ręce, fantazjowanie o innym człowieku, nie mówiąc już o intymnym zbliżeniu. Faceci zwykle podchodzą do tematu trochę inaczej. Zdrada zawsze jest przez nich postrzegana jako przerwanie emocjonalnej więzi, łączącej dziewczynę i mężczyznę.

  Data dodania: 26 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Liczarki do bilonu »

  Zasadniczo w każdej dziedzinie komputery i różnorodne urządzenia ułatwiają w bardzo dużym zakresie pracę oraz zwyczajne czynności codziennego życia. Jakby nie parę wynalazków w pewnych branżach praca była by bardzo skomplikowana ? a wykonanie pewnych zadań graniczyło by z cudem. Tak też jest w przypadku liczenia waluty papierowej bądź monet. Liczarki do bilonu pojawiają się coraz częściej w firmach nie mówiąc już o bankach czy finansowych instytucjach, a trend ten jest bardzo logiczny gdyż właściciele firm dążą do tego by w jak największym stopniu polepszyć pracę. Nikt sobie już nie wyobraża raczej liczyć groszowe monety po dziennym utargu w supermarkecie, czy chociażby małym sklepie cieszącym się zadowalającymi obrotami. Pewnego rodzaju maszyny wydają się być niezbędne, a część z urządzeń zasadniczo chroni naszą firmę przed oszustwami miedzy innymi w postaci testerów do banknotów, które posiada już niemalże każdy przedsiębiorca mając do czynienia z systematycznym przepływem waluty w firmie. Zatem pomocne każdego dnia maszyny typu: Testery do banknotów trudno jest nabyć w tradycyjnym sklepie czy nawet sporym hipermarkecie. Jeżeli chcemy zakupić takowy sprzęt, idealnym pomysłem jest zakupienie go przez Internet. Specjalistyczne sklepy zapewniają szeroki wybór i umożliwiają dokonać bez wychodzenia z domu. W dodatku często przedstawiają rozbudowane informacje techniczne tyczące się danego urządzenia.

  Data dodania: 15 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Raport oddzialywania »

  Raport o oddziaływaniu przedsięwzięcia na środowisko jest zbiorem dokumentów, która ocenia wpływ planowanej inwestycji na środowisko naturalne. Celem takiego raportu jest wskazanie rozwiązań zarówno technologicznych jak i organizacyjnych i technicznych, które dadzą pewność, że standardy dotyczące jakości środowiska także poza ścisłym terenem inwestycji, zostaną utrzymane. Raport o oddziaływaniu przedsięwzięcia na środowisko stanowi załącznik do wniosku w sprawie wydania decyzji środowiskowej. Może być bezwzględnie wymagany przy niektórych inwestycjach, zwłaszcza takich co do których nie ma wątpliwości, że wpłyną w sposób znaczny na środowisko, wtedy bierze się pod uwagę:

  rodzaj inwestycji

  wielkość produkcji w danym zakładzie

  wszelkie parametry techniczne

  Przepisy nie precyzują kto dokładnie może sporządzić taki raport, ale na pewno dobrze, by sporządziła je osoba mająca w tej kwestii doświadczenie, gdyż jest to niezwykle ważna dokumentacja.
  Dlatego, by być pewnym, że dokumentacja jest prawidłowa zgłoś się do nas już dziś!

  Data dodania: 22 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Alarmy Kielce »

  Od bardzo wielu lat prosperujemy na kieleckim rynku wykonując usługi z zakresu elektryki i energetyki, dla klientów z miasta Kielce oraz okolic. Wykonujemy wszelkiego rodzaju instalacje elektryczne dla domów i mieszkań prywatnych oraz przedsiębiorstw. Podjęte zadania przez naszą firmę zostają realizowane po wcześniejszej rozmowie z zleceniodawcą, obejmującej dokonanie wyceny projektu oraz doradztwo z naszej strony względem planowanej pracy. Na firmowej stronie można poznać wiele szczegółów na temat takich spraw jak rolety Kielce oraz wielu innych usług. Szczególnie mocno polecamy zapoznać się ze specyfikacją techniczną wybranej instalacji w postaci działów z ukończonymi przez nas pracami. Jedną z najważniejszych rzeczy którymi się kierujemy jest to, że do wykonania każdej usługi dobieramy wysokiej jakości elementy, by zleceniodawca posiadał pewność znakomitej jakości wykonanej instalacji.

  Data dodania: 03 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Karta-przedsiewziecia.pl | »

  Co to jest karta informacyjna przedsięwzięcia Z czym to się je Sprawdź na naszej stronie! Dowiedz się więcej o karcie informacyjnej przedsięwzięcia! Karta informacyjna przedsięwzięcia to dokument, który obowiązuje wszystkich inwestorów planujących realizację biznesów i budowli znacznie zanieczyszczających środowisko naturalne. Wszelkie dokumenty składa się w odpowiednim urzędzie gminy. Stosowne organy władzy po zapoznaniu się z wytycznymi, wydają pozwolenie, które jest przepustką do rozpoczęcia wszelkich prac. Raport o oddziaływaniu przedsięwzięcia na środowisko, inaczej zwany operatem środowiskowym, to dokument, który jest niezbędnym elementem prowadzącym do uzyskania pozwolenia na rozpoczęcie niejednej ważnej inwestycji. Bardzo ważne, aby był on wykonany rzetelnie, przy użyciu profesjonalnego sprzętu. Osoba wykonująca raport o oddziaływaniu przedsięwzięcia na środowisko ponadto powinna posiadać gruntowną wiedzę o aktualnych przepisach, znać dokumentację dotyczącą danego regionu i konkretnego terenu oraz być rzetelna w stosunku do inwestora i obowiązującego prawa.
  Jeśli potrzebujesz profesjonalnej dokumentacji zgłoś się do naszej firmy - jesteśmy ekspertami w tej dziedzinie!

  Data dodania: 21 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • darmowe gry »

  Otworzyliśmy innowacyjny serwis dla graczy, w którym znajdą Państwo najlepsze gry przez Sieć, przy których spędzicie wiele godzin na świetnej zabawie. Bezpłatne gry online to doskonała propozycja nie tylko dla dzieci, lecz również dla osób dorosłych, które chcą chociaż na chwilę zapomnieć o pracy i również odprężyć się na przestrzeni przerwy. Dzięki przejrzystym kategoriom w jednej chwili odnajdą Państwu tytuł, który was zainteresuje. W pierwszej kolejności polecamy gry logiczne a oprócz tego strategiczne, które między naszych użytkowników cieszą się największym zainteresowaniem. Za sprawą naszemu internetowemu serwisowi nie muszą Państwo przeglądać setek stron, aby znaleźć wciągające gry przeglądarkowe. Najciekawsze tytuły mają Państwo zgromadzone w jednym miejscu. Zachęcamy również do polubienia naszych portali społecznościowych.

  Data dodania: 08 04 2019 · szczegóły wpisu »
 • Ustka »

  Polskie morze umożliwia wiele możliwości spędzania wakacyjnego czasu, rozpoczynając wyliczanie od wygrzewania się na gorącym piasku, poprzez spacery po promenadach, a kończąc na koncertach odbywających się w barach i klubach muzycznych. Główną jednak korzyścią i czynnikiem kuszącym urlopowiczów z całego kraju nad morze jest orzeźwiająca kąpiel w Bałtyku. Nad morzem można robić bardzo wiele ciekawych rzeczy, lecz najważniejszym celem celem jest odpocząć od pracy i obowiązków w wakacyjnym okresie. Miejscowości zapewniających turystom duże urozmaicenie pod względem atrakcji w Polsce nie brakuje, a w szczególności ogromną ilość ciekawych miejscowości oferują dokładnie brzegi Bałtyku ? jedną z turystycznie korzystnych miejscowości jest Rusinowo. Mała i spokojna wieś zdaje się być idealnym wyborem na spędzenie noclegów i odpoczynek w panującym tutaj spokoju. Gdy jednak zajdzie potrzeba znalezienia się w nieco większej miejscowości, całkiem niedaleko znajduje się Jarosławiec oraz inne większe kurorty. Domki letniskowe nad morzem znajdujące się w Rusinowie oczekują na Państwa rezerwacje na najbliższy letni sezon, a o wszystkich szczegółach dowiedzieć się można odwiedzając naszą stronę.

  Data dodania: 02 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Aktualna gazetka Netto »

  Wiele ludzi korzysta z promocji zarówno bliskich jak też dalszych hipermarketów czy branżowych sklepów posiadających w sprzedaży różnorodne produkty. Mieszkając w niedalekiej okolicy danego marketu systematycznie do skrzynki na listy trafiają gazetki reklamowe, jednak reklamy nieco bardziej odległych hipermarketów nie zawsze do nas docierają. Zakupy robimy we wielu miejscach i wgląd w bieżące oferty jest przez większość nabywców bardzo mile widziany. Tak też kiedy potrzebujemy nabyć informację o najnowszych promocjach, a dany sklep nie dowozi gazetek w zamieszkałe przez nas osiedle najlepiej liczyć na Internet. Portal Promo Ceny zamieszcza w wersji elektronicznej materiały takie jak aktualna gazetka Netto jak też dużo innych gazet reklamowych tego typu w zakresie praktycznie wszystkich znanych hipermarketów i sklepów. Poza bezproblemowym dojściem do wielu ofert zamieszczonych w wersji elektronicznej jakie zapewnia witryna, istnieje możliwość także dowiedzieć się o najbardziej opłacalnych promocjach w obrębie wielu dziedzin. Znalezienie najkorzystniejszych cenowo produktów z określonej kategorii z pośród wielu podobnych ofert nigdy nie było tak proste jak za pośrednictwem polecanego przez nas portalu. Zachęcamy wszystkich do tego aby zapoznać się z przydatnymi narzędziami zakupowymi oszczędzając za razem własny czas i zasoby portfela.

  Data dodania: 15 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kursy samoobrony dla kobiet Katowice »

  Zdrowie i bezpieczeństwo są niezaprzeczalnie rzeczami niezwykle ważnymi i każda osoba dąży do tego żeby te dwa aspekty widniały na najwyższym poziomie. W przypadku gdy mamy kłopoty ze zdrowiem udajemy się do lekarza, natomiast gdy czujemy, że zagraża nam niebezpieczeństwo usiłujemy powziąć działania prewencyjne. Osobiste bezpieczeństwo jest sprawą niełatwą do zabezpieczenia i tak jak mamy możliwość zabezpieczyć swoje mieszkanie, tak poza nim często musimy liczyć jedynie na siebie. Wyjątkowo mocno narażone na różnorodne ataki są kobiety, które pod względem fizycznym są dużo delikatniejsze od mężczyzn. Podstawową przesłanką, dla której to właśnie kobiety są częściej narażone jest fakt, iż przeciętny napastnik nie jest osobą wysportowaną, a jedynie wykorzystuje naturalną przewagę siłową. Kobiety nie znające sztuk walki są z reguły słabsze od mężczyzn także nie mających o nich pojęcia. Natomiast w sytuacji znajomości podstawowych technik, przewaga mężczyzn maleje i nieraz przechyla się na stronę kobiety. Dlatego udział w zajęciach takich jak kursy samoobrony dla kobiet Świętochłowice z jednej strony zapewnia sposobność poznania odpowiednich technik obronnych, a także umożliwia wypracowanie właściwych zachowań w sytuacji zagrożenia zdrowia lub życia.

  Data dodania: 26 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Segregatory reklamowe - ludzialowiec.pl. »

  Jedną z rzeczy, którą można przygotować jako wizytówkę korporacji są różnego stylu kalendarze. Na takich elementach można zamieścić informację o spółce, kiedy działa jak działa czym się zajmuje. Dobrze wyprodukowany kalendarz ma możliwość być całkiem fajnym bajerem, który możesz dać swoim klientom jako pamiątkę po spersonalizowanej spółce. Przykładowo bardzo ciekawym gadżetem są różnego rodzaju fotokalendarze ścienne. Rodzajów kalendarzy, które można dać są np kalendarze trójdzielne. Bardzo istotne natomiast w wypadku przygotowywania takich rzeczy jest adekwatny wybór spółki, która dla nas wykona te rzeczy. Jeżeli zaufasz specjalistom to bez wątpienia będziesz zadowolony ponieważ uzyskasz właśnie najwyższej klasy. Jeżeli już jednakże nie będziesz chciał zapłacić odpowiednich gotówki za jakość to niestety istnieje duża szansa, że otrzymasz towar nie koniecznie profesjonalny.

  Data dodania: 30 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ogłoszenia Łomża »

  Zdarza się, że intuicyjne ogłoszenia łomża przynoszą większy sukces, niżeli specjalistyczna reklama w na tablicy w mieście. Co jest tego przyczyną? Ci każdego dnia są zabiegani, wychodzą, lub dojeżdżają do pracy, nie właściwie każdy posiada czas, oraz dodatkowo preferencje ażeby oglądać każdego dnia tablice wypełnione reklamami w miejskim świecie, gdzie przechodzi co godzinę setki ludzi. Decydując się na tę ekonomiczną formę, jaką są drobne ogłoszenia skazujemy się na większą szansę powodzenia, ponieważ ta również forma jest bardzo wygodna dla czytelników w szczególności jeżeli już chodzi o ogłoszenia w gazetach. Decydując się na ogłoszenia w gazetach nie będziemy żałować, ponieważ czytelnicy bardzo często czytają czasopisma ażeby zabić nudę, to również ostatnie strony czasopisma przedstawiające darmowe ogłoszenia łomża będą w stanie przeczytać. Sposób ten jest niewyobrażalnie skuteczny, ponieważ trafia wprost. Ze 100% pewnością widoczność wielkich tablic reklamowych jest zaskakująca, lecz nie właściwie każdy zwraca na to uwagę. Jeżeli natomiast decydujemy się na taki krok, najistotniejsze ażeby zawartość danej tablicy była niewyobrażalnie atrakcyjna.

  Data dodania: 13 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Meble kuchenne Częstochowa »

  Wystrój domu ma dla wielu osób ogromne znaczenie. Chcemy się czuć znakomicie w miejscu odpoczynku, dlatego też staramy się żeby nasze 4 kąty wyglądały idealnie. Jednym z detali wystroju mieszkania jest z całą pewnością jego umeblowanie. Każdy z nas ma inne zapatrywania w temacie wyglądu mebli, na szczęście oferty firm sprzedających meble są niebywale szerokie i z całą pewnością mamy w czym wybierać. Jeśli interesują Państwa meble kuchenne Poznań to producent Meble Wrzosowa również posiada sporo modeli w swojej ofercie. Polecamy zapoznać się z nietuzinkowymi możliwościami tyczącymi się między innymi mebli kuchennych, gdyż posiadamy niezwykle bogaty ich wybór. Wiadomo, iż podjęcie satysfakcjonującej decyzji wymaga oględzin mebli z bliska, jednak warto zajrzeć na stronę, gdyż zaprezentowana tam galeria jest niezwykle dopracowana i odzwierciedla sporą część rzeczywistego wyglądu mebli. Oferta przez nas zaprezentowana jest bardzo zróżnicowana, jednakowoż pod względem wyglądu mebli jak też surowców użytych do ich produkcji, zatem każda osoba znajdzie wymarzone meble kuchenne. Wszystkich Państwa zachęcamy do odwiedzin adresu meblewrzosowa. pl, jak i do kontaktu celem otrzymania odpowiedzi na ewentualne pytania.

  Data dodania: 24 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • cieszyntaxi »

  Wczoraj, dzisiaj i jutro jesteśmy do Państwa dyspozycji. Wyciągniemy Państwa z opresji kiedy przyjdą do Was znajomi i zabraknie alkoholu lub papierosów. Świadczymy usługi nie tylko z zakresu przewozów pasażerów ale i również wykonujemy zlecenia drobnych zakupów. Tak więc staramy się być przewoźnikiem który pomaga w każdej sytuacji swoim klientom. Oprócz zakupów jesteśmy wstanie dostarczyć Państwa dzieci do szkoły lub doprowadzić schorowane osoby z samochodu pod drzwi mieszkania. Zakupy również wynosimy do klienta nawet jeśli ten mieszka na dziesiątym piętrze bloku. Dla nas najważniejsza jest satysfakcja i zadowolenie mieszkańców miasta Cieszyna a co za tym idzie klientów! Jesteśmy firmą dwudziestego pierwszego wieku. Jeśli będziecie Państwo chcieli i przekonacie się na własnej skórze to na pewno będziecie Państwo zadowolenie. Zadowolenie klientów to nasza specjalność!

  Data dodania: 31 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • woreczki strunowe »

  Niekiedy komfort i najprostsze rozwiązania idą razem w parze, takim wygodnym i praktycznym sposobem zakupów jest skorzystanie z oferty naszego sklepu. Odnajdziecie tutaj Państwo taśmy pakowe niezwykle potrzebne w organizacji handlu internetowego. Ale także sporo innych rzeczy, które wyposażą każde biuro, zapewniając perfekcyjne jego funkcjonowanie. Gorąco polecamy promocje na produkt jakim jest folia bąbelkowa oraz do ścisłego zapoznania się z pokrewnym asortymentem, rabatami i naszą stroną. Zwykle każde biuro do odpowiedniego działania potrzebuje bieżąco zużywanego wyposażenia w postaci takich akcesoriów jak przykładowo pudełka klapowe, a którymi to nasza firma sprzedażą się trudzi. Zapraszamy w związku z tym na swoją stronę, w ramach której zapoznać mogą się wszyscy z poszczególnymi produktami branży biurowo papierniczej i w bezpieczny sposób dokonać zamówienia wybranego asortymentu.

  Data dodania: 27 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Samoobrona dla kobiet Bytom »

  Aiki jujutsu jako sztuka walki zaczęła kształtować się w Japonii, bagatela tysiąc lat wstecz. Nie oznacza to jednak, że w pierwotnej formie przekazywana jest do dzisiaj. Technika ta była udoskonalana przez wiele pokoleń mistrzów, a obecnie czasach równolegle przekazuje się różnorodne jej nurty. Wszystkie szkoły jednakże przyjmują za wzór podstawy sformułowane wieki temu, a jednak aktualne i w czasach dzisiejszych. Jedna ze szkół Aikijujutsu-Kobukai stawia sobie za wzór wierność kulturowemu dziedzictwu Aiki i w oparciu o nie zmierza w kierunku dalszego rozwoju. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych na naszą stronę, w zasobach której zostały zgromadzone informacje nawiązujące do historii Aiki jujutsu oraz wszelkie niezbędne dane dla zainteresowanych nauką. Strona naszej szkoły udostępnia również foto i wideo galerie, na których można zobaczyć jak wyglądają przykładowe zajęcia. Dużo filmów ukazuje również zapierające dech pokazy sztuki, w wykonaniu Jan Janssens (8 DAN) jak też pozostałych mistrzów stylu. Jeśli więc interesuje Ciebie sztuka, w której nabędziesz sporo technik opierających się na ciosach, rzutach czy unikach, a także elementy walki z kijem, mieczem czy pałką to Aikijujutsu-Kobukai z pewnością trafi w Twoje potrzeby. Zapraszamy gorąco do wzięcia udziału w pokazowym i bezpłatnym pierwszym spotkaniu.

  Data dodania: 23 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • ST Pomoc Drogowa 24/7 | Mobilna Pomoc Drogowa »

  Potrzebujesz pomocy drogowej? Miałeś wypadek Jesteśmy do Twoich usług 24 godziny na dobę! Dojedziemy w każde miejsce! Działamy na terenie Podhala i naprawimy Twój samochód juz na miejscu. Pomoc Drogowa Zakopianka. Z nami pojedziesz dalej. Oferujemy mobilny serwis samochodowy dlatego Twój samochód będzie sprawny jak szybko się da. Jesli naprawa nie będzie możliwa dostarczymy Ci samochód zastępczy którym będziesz mógł kontynuowac swoją podróż. Wiemy jak ważne jest to by móc jechac dalej. Wymiana opon w trasie gdy inne serwisy są już zamknięte? Z nami to nie problem serwis do mobilnej wulkanizacji nam to umożliwi. Potrzebujesz lawety? Jestsmy do dyspozycji. Pomoc drogowa dla Tira? Jesteśmy dla Ciebie. Potrzebujesz pomocy drogowej? Miałeś wypadek Jesteśmy do Twoich usług 24 godziny na dobę! Dojedziemy w każde miejsce! Działamy na terenie Podhala i naprawimy Twój samochód juz na miejscu. Pomoc Drogowa Zakopianka. Z nami pojedziesz dalej. Oferujemy mobilny serwis samochodowy dlatego Twój samochód będzie sprawny jak szybko się da. Jesli naprawa nie będzie możliwa dostarczymy Ci samochód zastępczy którym będziesz mógł kontynuowac swoją podróż. Wiemy jak ważne jest to by móc jechac dalej. Wymiana opon w trasie gdy inne serwisy są już zamknięte? Z nami to nie problem serwis do mobilnej wulkanizacji nam to umożliwi. Potrzebujesz lawety? Jestsmy do dyspozycji. Pomoc drogowa dla Tira? Jesteśmy dla Ciebie.

  Data dodania: 26 09 2019 · szczegóły wpisu »
 • Busy do Niemiec Holandii Piła - COMPLEX »


  Usługi przewozowe cieszą się dziś znaczną popularnością, albowiem często i mając na uwadze wiele celów wybieramy się do zagranicznych państw. Naszym głównym celem podróży są przede wszystkim Niemcy oraz Holandia, ale także podróżujemy do Hiszpanii, czy też Włoch. Bez względu jednak na to gdzie chcemy się udać na pewno warto zastanowić się nad wybraniem idealnego dla siebie środka transportu. Z całą pewnością powinniśmy udać się do firmy Complex i tutaj sprawdzić, jakie są jej propozycje. Szybko i skutecznie wybierzemy dla siebie idealnie miejsce do podróży, a dodatkowo będziemy mieć pewność wyboru. Takiej obszernej oferty dotyczącej transportu osób nie otrzymasz u nikogo, sprawdź koniecznie więcej informacji na naszej witrynie już dziś na pewno będziesz zadowolony.
  Gwarantujemy nauwyższy poziom usług transportowych sprawdź nas już dziś.

  Data dodania: 20 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Oferty pracy w Szczecinie »

  Darmowy portal Szczecin24h. pl to konkretne ułatwienie dla ludzi, którzy mają coś do sprzedania innym ludziom a oprócz tego chcą to wykonać korzystając z Internetu. Na łamach naszego serwisu publikowane są przeróżnej treści darmowe ogłoszenia, które dotyczą m. in. elektroniki, nieruchomości, ogrodu, czy też motoryzacji. Każda osoba ma możliwość publikować ogłoszenie na stronie internetowej, a potem czekać na odzew w stosunku do niego. Mnóstwo miejsca w serwisie zajmują propozycji pracy, jako że w ten podejście kategorycznie łatwiej znaleźć dobrą pracę, ewentualnie pracownika do prowadzonej przez siebie firmy. Ani chybi należałoby nam zawierzyć i również zdecydować się na umieszczenie ogłoszenia w serwisie, skoro nic to nie kosztuje, a cały bieg trwa ledwie kilka minut. Ogłoszenia mogą być edytowane, ale najpierw przechodzą one przez bieg moderacji.

  Data dodania: 22 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Nambi - wszystko dla dziecka »

  Skorzystaj z bazy ofert jednego z największych portali ogłoszeń dla dzieci. W Nambi znajdziesz wiele artykułów dziecięcych m. in zabawki, odzież i obuwie dziecięce a także wózki, foteliki samochodowe, różnego rodzaju nosidełka, są tutaj również oferty opiekunek i innych usług dla dzieci. Portal przyjazny zarówno osobom zamieszczającym ogłoszenia jak i poszukującym akcesoriów dla dzieci. Nambi to portal ogłoszeń dla dzieci, w którym możesz dodać ogłoszenie w swoim regionie w kilkudziesięciu kategoriach tematycznych oraz umieścisz swoje ogłoszenie zupełnie bezpłatnie. Teraz możecie znaleźć wszystko dla dziecka i o dzieciach w jednym miejscu. W prosty sposób dodasz ogłoszenia bez konieczności rejestracji. Pozbądź się niepotrzebnych rzeczy i dodawaj ogłoszenia szybko, wygodnie i bezpiecznie. Sprawdź i przekonaj się jak działa Nambi.

  Data dodania: 14 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Portal Ktopomoze.pl - znajdź usługę w twojej okolicy »

  Zgubiłeś klucze i nie możesz dostać się do własnego domu? Zabrakło Ci benzyny? Pękła rura? Zacięła się winda? Masz jakieś zaplanowane potrzeby? Jeśli spotka Cię taka sytuacja i chcesz uzyskać pomoc, skorzystaj z serwisu Ktopomoże. pl. Świadczysz usługi i chcesz zdobyć nowych klientów? Właśnie założyłeś działalność i chcesz pozyskać klientów? Chcesz na bieżąco otrzymywać zamówienia? Wystarczy że zalogujesz się na stronę www. ktopomoze. pl. Ale to nie wszystko... Jeśli potrzebujesz pomocy gdyż np. zabrakło Ci benzyny, pękła rura w mieszkaniu, nie masz z kim zostawić dzieci, wystarczy że złożysz zlecenie, a system wyszuka najlepiej dopasowane dla Ciebie oferty. Serwis Ktopomoze. pl proponuje cztery rodzaje pomocy: pilną, codzienną, fachową, pomaga załatwić ważne sprawy (np. znaleźć opiekę nad dzieckiem, czy zorganizować wesele), a także znaleźć e ? materiały tj. poradniki, instrukcje, filmy etc.

  Data dodania: 09 06 2014 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 2 · 3 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Ogłoszenia

(6)

Ogłoszenia - nowa strona:

Adres:
Pozycjonowanie Katowice