Reklama Google


Sennik Podkategoria: Sennik

 • PORTAL OGŁOSZEŃ TOWARZYSKICH, BIORYTMY, DYSKUSJE »

  Wspominasz przecudowne chwile spędzone razem. Jednak wszystko to, to tylko niknące ślady po cudownych chwilach, które stają się już coraz bardziej oddalone w przeszłości. Nie żyj tym co trwało dawniej, spróbuj rozpocząć swoje życie partnerskie od nowa. Dużo osób jest w podobnych okolicznościach jak ty. Oni także pragną zmienić swoje życie. Spróbuj do nich dotrzeć. Jest dużo sposobności, które do tego prowadzą. Niekiedy wystarczy się trochę zorientować wokoł siebie, w supermarkecie, wśród przyjaciół, zapytać. Jest również odmienna droga, nie wszyscy ją znają. Droga ta, to zawiązanie wstępnego kontaktu przez sieć internetową. W tym serwisie zyskujesz sposobność wygodnego zamieszczenia własnego ogłoszenia towarzyskiego jak również odpowiedzi na każde z pozostałych ogłoszeń. Wszystko to całkowicie za darmo. Przy sposobności możesz pokusić się o przejrzenie osobistych biorytmów, biorytmicznej zgodności ze swoim partnerem lub współlokatorem. Do twojego zastosowania są tu również biorytmy grupowe. W serwisie istnieje także blok dyskusji tematycznych. każdy użytkownik może wypowiedzieć się w dowolnym temacie, czytać i dodawać swoje wypowiedzi i komentarze do innych, może także otwierać nowe dyskusje.

  Data dodania: 22 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • kiedy umrę »

  Kiedy umrę? To pytanie stawia sobie chyba każdy spośród nas. Na dobrą sprawę nie mamy na to wpływu, albowiem nasza śmierć może nadejść całkiem nieoczekiwanie, z niepozornego choćby względu. Może nam ktoś w niej „pomóc” albo może ją nam zgotować przypadek, los. Możemy ją ponadto sprowadzić na siebie sami. Machinalnie oraz nieświadomie bądź celowo, podejmując próbę samobójczą. I wyłącznie tak umiemy się spodziewać bliskości, nieuchronności naszego kresu. Jednak nasza strona pozwoli na określenie szacunkowej długości naszego życia. Kostucha owo spontaniczny element życia człowieka. W końcu, podczas gdy mówi stare maksyma, w środku życiu bezsporne są tylko dwójka rzeczy, zgon i płacenie podatków. Tym samym w podobny sposób termin śmierci jest na rzecz nas czymś wewnątrz rzeczywistości tajemniczym. Co prawdziwość istnieją strony natomiast aplikacje, które na podstawie naszego trybu życia dodatkowo innych potrzebnych informacji potrafią desygnować przybliżoną datę śmierci człowieka z przyczyn naturalnych. Przecież jest za multum zmiennych, które to mogłyby pojawić się wewnątrz każdym ogółem, aby ustalić całość co do dnia.

  Data dodania: 03 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • czy on mnie kocha »

  Miłość to piękne uczucie, które furt wytwarza mnóstwo ekscytacji. Jednak niejednokrotnie w związkach bywa tak, że jedna osoba kocha bardziej, a druga mniej. W takich warunkach należałoby sprawdzić, czy miłość drugiej osoby jest na tyle spora, że przetrwa wszelakie przeciwności losu. Wolno się wesprzeć stronką internetową, na której dzięki szczególnemu testowi, można sprawdzić poziom uczuć bliskiej osoby w stosunku do nas. Wykonanie tego testu, wspomogło już wielu osobom, jakie nie były pewne uczuć drugiej osoby, a współcześnie nie posiadają już żadnych wątpliwości. Gdy wiesz, że druga osoba Cię uwielbia, masz motywator do kolejnych działań. Uczucie może dodawać sił, ale może również pociągać na ziemię. W tym krótkim teście dostaniesz ważną odpowiedź na to pytanie. Zobacz to natychmiast - nie czekaj więcej!

  Data dodania: 03 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • test zdrady »

  Zdrada to jedna z najbardziej bolesnych rzeczy w życiu wielu z nas. Lepiej jednakże mieć tego świadomość aniżeli być oszukiwaną lub oszukiwanym przez wiele lat. Niewierność nie zawsze jest prosta do udowodnienia, ale ułatwia to bez wątpienia test zdrady. Dzięki takim narzędziom o wiele łatwiej odpowiedzieć na pytania typu: "Czy on mnie zdradził? " lub na odwrót "Czy ona mnie zdradziła? ". Test na niewierność potrafi sporo zmienić w naszym życiu – bezspornie może pomóc uwolnić się z toksycznego związku. Pojęcie zdrady może mieć kilka interpretacji. Gdy zapytasz dziewczyn, usłyszysz że zdradą jest pocałunek, łapanie się za ręce, fantazjowanie o innym człowieku, nie mówiąc już o intymnym zbliżeniu. Faceci zwykle podchodzą do tematu trochę inaczej. Zdrada zawsze jest przez nich postrzegana jako przerwanie emocjonalnej więzi, łączącej dziewczynę i mężczyznę.

  Data dodania: 26 01 2015 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Sennik

(6)

Sennik - nowa strona:

Adres:
Pozycjonowanie Katowice