Reklama Google


Strony związane z hasłem 'przewóz osób':

 • wynajem autokaru w Sopocie »

  Firma Dobrucki, która dla swoich klientów przygotowała przede wszystkim przewozy autobusowe, działa w branży motoryzacyjnej od 1979 roku. Mamy wiedzę mówiącym o tym w jaki sposób postępować względem podróżujących, by czerpali optymalne ukontentowanie z podróży w naszym autokarze. Przeprowadzamy wynajem autokaru i przewóz osób w Polsce oraz za granicą. W naszym taborze mamy tylko wyszukane pojazdy gwarantujące bezpieczeństwo nawet w ciężkich warunkach panujących na drodze.. Wszystkie te czynniki powodują, że transport autokarowy nigdy jeszcze nie był tak bezpieczny oraz tak wygodny. Bilet autokarowy u nas to pewność pierwszorzędnej jakości usług oraz także odpowiedniego wyposażenia. Dokonaj jego łatwego kupna za pomocą powyższej witryny www.

  Data dodania: 06 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • KURS Certyfikat Kompetencji Zawodowych Katowice »

  KURS Certyfikat Kompetencji Zawodowych w Transporcie Drogowym KATOWICE. Przewóz osób, przewóz rzeczy, spedycja.

  Certyfikat Kompetencji Zawodowych uprawnia do uzyskania:
  - Licencji oraz zezwolenia na wykonywanie krajowego i międzynarodowego zarobkowego transportu drogowego osób lub rzeczy
  - Licencji spedytora - na wykonywanie pośrednictwa w zakresie wykonywania transportu rzeczy

  W cenie kursu: podręcznik, materiały w wersji elektronicznej oraz dostęp do bazy pytań egzaminacyjnych

  Czas trwania szkolenia: 6 dni

  Forma zajęć: wykład, zajęcia praktyczne - zadania i testy egzaminacyjne, dyskusja

  Szkolenie obejmuje następujące tematy:
  - Prawo handlowe
  - Prawo socjalne
  - Prawo podatkowe
  - Działalność gospodarcza i zarządzanie finansami
  - Dostęp do rynku
  - Normy techniczne i techniczne aspekty działalności
  - Bezpieczeństwo drogowe
  - Zadania problemowe - transport rzeczy
  - Zadania problemowe - transport osób

  Kurs odbywa się w Katowicach. Naszym kursantom zapewniamy bezpłatny parking przy budynku.

  Data dodania: 09 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Complex - Busy do Niemiec Holandii Piła »


  Wybierając się w podróż zagraniczną na pewno warto jest zaufać doświadczonemu przewoźnikowi, gdyż w ten sposób możemy mieć większą pewność co do jakości tejże podróży. Wybierając się zatem do Holandii, do Niemiec lub też do Belgii, warto przyjrzeć się nieco bliżej ofercie firmy Complex z Piły, która posiada w branży przewozowej bardzo spore doświadczenie i to właśnie doświadczenie jest czynnikiem sprawiającym, że firma Complex zdobywa coraz więcej stałych klientów. Warto też wejść na stronę pilatransport. pl, gdyż tam mamy podanych więcej szczegółów. Jeśli szukasz sprawdzonych możliwości przewozowych możesz mieć pełne przekonanie, że właśnie ta oferta jest dla ciebie najlepsza. Skoro zależy Tobie na wygodnym dostaniu się do miejsca docelowego zapraszamy to zapoznania się dokładnie z naszą ofertą na naszej witrynie jak najszybciej na pewno będziesz zadowolony.

  Data dodania: 20 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Transport osób w Warszawie - Artrans »

  Naszą aktywność rozpoczęliśmy w 1998 roku. Jesteśmy przedsiębiorstwem z wieloletnimi tradycjami handlowymi jak również transportowymi. Proponujemy przewóz osób i transport sanitarny. Nasi nabywcy to przede wszystkim korporacji logistyczne, kluby sportowe, szpitale, szkoły, zakładanie się opieki zdrowotnej, biura turystyczne, a oprócz tego osoby osobiste. Istniejąc na rynku transportowym ponad 10 lat, zdobyliśmy wiedzę praktyczną i dodatkowo wiedzę, przy użyciu którym przygotowujemy nasze usługi z całym profesjonalizmem. Świadczymy usługi przewozowe na rzecz ludzi prywatnych a także grup zorganizowanych na wszystkie przyjęcia, bankiety, wycieczki, kolonie, gówno szkoły, lub mecze. W naszej ofercie znajduje się także przewóz sanitarny. Realizujemy przewozy na rzecz osób indywidualnych na postępowanie, przeszczepy, do sanatoriów, szpitali, oznacza to przewozy krwi alboż narządów do transplantacji. Nasi kierowcy to osoby z długoletnią praktyką i doświadczeniem w transporcie ludzi. Nabywcom dajemy gwarancję wygodę, komfort i dodatkowo bezpieczeństwo jazdy.

  Data dodania: 05 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Busy do Niemiec z województwa pomorskiego opinie »

  Wiadomo, że w naszej okolicy te same usługi może świadczyć nawet kilka firm. Co za tym idzie, początkowo nie wiemy do kogo najlepiej będzie się zgłosić i skorzystać ze świadczonych usług. Kwestią jaka może nas interesować jest transport busem do Niemiec. Chcemy bowiem być może jechać tam na urlop albo się tam przeprowadzić. Jeżeli nie mamy prawa jazdy, albo zwyczajnie wygodniej nam skorzystać z innej opcji transportu, możemy zgłosić się z tą sprawą do firmy przewozowej. Oczywistym jest, że zawsze zależy nam na tym, aby ważna dla nas sprawa mogła być załatwiona w tym samym mieście gdzie mieszkamy, lub także w jego bardzo bliskiej okolicy. Szukając więc kontaktu do firm przewozowych wcześniej możemy chcieć zasięgnąć opinii innych internautów w tym zakresie. Hasłami kluczowymi, jakie w tym celu możemy wpisać do przeglądarki mogą być busy do Niemiec opnie, busy pomorskie opinie, albo przewozy pomorskie opinie.

  Data dodania: 14 11 2022 · szczegóły wpisu »
Pozycjonowanie Katowice