Reklama Google


Strony związane z hasłem 'windy':

 • LIFT PLUS – platformy przyschodowe od A do Z »

  Oferta firmy Lift Plus z Wrzosowej koło Częstochowy obejmuje duży wybór specjalistycznych urządzeń, wspomagających osoby niepełnosprawne w ich codziennym życiu. Oprócz wind dla niepełnosprawnych, zarówno dużych, jak i małych, znajdą tutaj Państwo szereg innych urządzeń. Wśród nich warte uwagi są z pewnością: schodołazy, dzięki którym pokonywanie schodów stanie się znaczniej łatwiejsze niż dotychczas; krzesła przyschodowe – wygodne, zajmujące stosunkowo niewiele przestrzeni, przeznaczone zarówno do schodów prostych, jak i krętych. Korzystając z urządzeń i usług firmy Lift Plus mają Państwo zagwarantowane fachowe doradztwo oraz profesjonalny montaż. Zresztą można przekonać się o tym już teraz, wchodząc na naszą stronę i rozmawiając z naszym konsultantem za pomocą czatu on-line. Strona internetowa firmy Liftplus stworzona nie tylko po to, aby oferować klientom urządzenia i usługi, ale również po to, by przybliżyć temat tego typu urządzeń, pomóc klientowi w otrzymaniu dofinansowania z PFRON. Ponadto na stronie dostępny jest czat on-line, gdzie pracownicy firmy chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania.

  Data dodania: 28 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • Pełen serwis wind w Świnoujściu »

  Niewątpliwie konserwacja wind powinna być częsta, bo jeżeli chcielibyśmy, aby polskie windy jeszcze przez dłuższy okres czasu charakteryzowały się optymalnym standardem: a więc nie siały grozy, przydałoby się dbać o to. Generalnie z windami jest nieźle, ciężko na coś za bardzo narzekać. A więc członkowie spółdzielni mieszkaniowych muszą chętniej sięgać po usługi takich firm, które zajmują się konserwacją wind. Sporo działa takich biznesów, przede wszystkim w wielkich miastach: Kraków, szczecin, Aglomeracja Warszawska, Katowice, etc. Bylibyśmy raczej bezmyślni, gdybyśmy deprecjonowali ogromne znaczenie takich akcesoriów jak choćby dźwigi towarowe. Pamiętajmy, że chociaż czymś realnym jest wypadek, i to nawet śmiertelny, z udziałem wind. Stare powiedzenie mawia, iż Polacy są mądrzy, lecz tylko po szkodzie. Naprawdę nie ma większego sensu potwierdzić to wiekowe hasło.

  Data dodania: 29 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Windy-towarowe.pl: wygoda, bezpieczeństwo, efektywność »

  Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą marki windy-towarowe. pl, należącej do znanego producenta i dystrybutora wind – firmy Lift Plus z Wrzosowej niedaleko Częstochowy. Wśród szerokiej gamy produktów na szczególne wyróżnienie zasługują: windy towarowe – wykorzystywane w restauracjach, hotelach, winiarniach, aptekach, szpitalach bankach itp. ; platformy towarowe, dające możliwość transportu ładunku na wysokość aż dwunastu metrów; schodołazy towarowe, czyli ręczne aluminiowe wózki, które świetnie sprawdzają się podczas transportu ciężkich towarów po schodach. Mamy za sobą wiele udanych realizacji, za jakością naszych usług przemawia zadowolenie Klientów oraz kilkanaście lat doświadczenia na rynku. Marka windy-towarowe. pl należy do znanego i cenionego w kraju producenta i importera wind – firmy LiftPlus z Wrzosowej nieopodal Częstochowy. Zapraszamy do siedziby firmy oraz do klikania w link prowadzący do naszej strony internetowej.
  Zapraszamy do odwiedzenia strony windy-towarowe. pl.

  Data dodania: 29 08 2017 · szczegóły wpisu »
Pozycjonowanie Katowice