Reklama Google


Lekarze Podkategoria: Lekarze

1 · 2 · następna strona »
 • miopatia mitochondrialna »

  W przypadku usłyszenia diagnozy ?rzadka choroba genetyczna? zaczynamy zastanawiać się nad możliwością dostępnego dla nas leczenia. W zaburzeniach o podłożu genetycznym sprawa wygląda dwojako- z jednej strony niewiele o nich wiemy, o mechanizmach ich powstawania i korygowania, z drugiej jednak, cały czas prowadzone są badania kliniczne, czy też naukowe, dotyczące tej dyscypliny nauki. W przypadku miopatii mitochondrialnej dostępna jest pomoc w formie suplementacji i rehabilitacji organizmu. W fazie eksperymentalnej lub założeń teoretycznych, są formy takie jak, użycie substancji o nazwie EPI-743 oraz mitochondrialna terapia genowa. Pozostaje mieć nadzieję, na szybkie wdrożenie określonej formy do realnej pomocy chorującym osobom. Strona internetowa www. miopatia. pl została napisana przez mężczyznę, u którego w 2012 roku rozpoznano miopatię mitochondrialną. Choroba ta charakteryzuje się czymś takim, jak zanik mięśni. Nie wiadomy jest dokładnie proces rozwoju i dynamiki choroby, mięśnie mogą zanikać w szybkim tempie, mogą obumiera gwałtownie a później proces może się zastopować. Przeobrażenia mogą również następować bardzo powoli. Nie sposób obecnie przewidzieć rozwój choroby u danej osoby. Strona prowadzona przez samego chorego, zawiera większość osiągalnych obecnie danych, co umożliwia proces leczenia uczynić bardziej efektywnym. Strona ta zawiera także urozmaiconą listę odsyłaczy, do placówek zagranicznych zajmujących się badaniami nad właściwościami i leczeniem choroby. Z witryny traktującej o miopatii mitochondrialnej dowiemy się, co możemy wykonać, aby możliwie najskuteczniej poradzić sobie z symptomami miopatii. Jest to pomoc doraźna, ale na ten moment jedyna możliwa.

  Data dodania: 13 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ortodonta Józefosław »

  Gabinet stomatologiczny dental-duo oferuje całkowite leczenie, diagnostykę oraz profilaktykę z dziedziny stomatologii. Wykonujemy usługi z zakresu stomatologii estetycznej, endodoncji, chirurgii stomatologicznej, implantologii. W naszym gabinecie stomatologicznym znajdą Państwo najlepszych stomatologów - zatrudniamy jedynie profesjonalistów mając na uwadze renomę naszego gabinetu, a przede wszystkim o bezpieczeństwo oraz komfort pacjentów naszego gabinetu. Skutek jest taki, że możemy pochwalić się dużym powodzeniem naszego gabinetu, uznaniem pośród pacjentów, oraz doskonałą jakością usług. Dla regularnych pacjentów i wizyt rodzinnych oferujemy świetne upusty cenowe. Dla dzieci przewidzieliśmy mnóstwo świetnych urozmaiceń: kącik zabaw, możliwość obejrzenia wybranych bajek oraz nagrody dla dzielnych pacjentów. W naszym gabinecie jest możliwość zapłaty przy pomocy karty płatniczej. Gorąco zapraszamy!

  Data dodania: 29 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • skuteczna kanamycyna »

  Lab Empire to jedyny w Polsce dystrybutor odczynników Bioshop, jesteśmy także dystrybutorem firmy Neptun. Na rynku krajowym działamy nieprzerwanie od ponad 10 lat. Przedsiębiorstwo powstała z przyjaźni a także pasji. To co nas cechuje to szczególnie wieloletnie doświadczenie w branży, bardzo merytoryczna wiedza, rzetelność, zobowiązanie, a także doskonała obsługa. Przedsiębiorstwo Lab Empire ma bardzo szeroki asortyment|. Oferujemy Państwu pipety, surowice, a także przeciwciała. Na naszym stanie znajdzie się poza tym kanamycyna i również albumina wołowa. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego klienta, szacunek i również dostosowanie się do wymagań Klienta. Nasze usługi to zabezpieczenie zadowolenia i również satysfakcji. Zatrudniamy wyłącznie najlepszych w branży specjalistów, pasjonatów tak aby sprostać Państwa oczekiwaniom.

  Data dodania: 23 07 2018 · szczegóły wpisu »
 • Makijaż permanentny »

  Zachęcam wszystkich polskich nabywców do zaznajomienia się z ponadprzeciętną ofertą hiszpańskiego gabinetu kosmetycznego. Jeżeli w najbliższym czasie wybierasz się do Hiszpanii i wyszukujesz gabinetu, który zatroszczy się o Twoje piękno to powinnaś wpaść na ich stronę jeszcze dzisiaj. Ich oferta oprócz usług typowych dla gabinetów kosmetycznych takich jak przedłużanie paznokci szukaj reklamy z napisem U?as Marbella. Proponuje także zabiegi, micropigmentacji po hiszpańsku Micropigmentación médica dzięki którym pozbędziesz się szpetnych blizn i przebarwień. Jeżeli pomstujesz na swoje brwi lub też usta warto zainwestować w Micropigmentación cejas pelo a pelo, dzięki jakiemu każdego dnia będziesz wyglądać ślicznie, a Twoje niedoskonałości zostaną ujednolicone. Jeśli chcesz zrobić sobie w tym gabinecie tattoo Marbella również masz taką perspektywę! Zajrzyj już w tym momencie na naszą stronę i odkryj świat hiszpańskiego piękna.

  Data dodania: 25 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Onkolog Warszawa »

  Jeśli się dużo choruje, to bardzo często zadaje się sobie pytanie, dlaczego to musi akurat mnie spotkać? Aczkolwiek nie należy się poddawać pod żadnym względem, bo z każdej, nawet tej najgorszej choroby można wyjść. Współczesna medycyna daje mnóstwo możliwości na skorzystanie z wielu rozwiązań, które są w stanie sprawić, iż dany pacjent będzie mógł się lepiej poczuć, a nawet pozbyć męczącej go nieprzyjemnej choroby. W zależności od sytuacji, w której się Państwo znaleźliście, będziemy w stanie pomóc Wam w należyty dla Was sposób. Jesteśmy otwarci na propozycje oraz oczekiwania Państwa, ale również proponujemy sami pewnego rodzaju warianty i schematy działań w niwelowaniu również leczeniu danych schorzeń. Wiadomo, że choroby onkologiczne nie są przyjemne i łatwe w leczeniu, jednak dzięki nowoczesnej technice i dość dużemu rozwojowi medycyny nasz onkolog warszawa będzie w stanie dostosować dla Państwa najlepszy wariant leczenia. Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której będzie można znaleźć mnóstwo cennych uwag i porad dotyczących leczenia wielu schorzeń nowotworowych. Jesteśmy doceniani przez naszych klientów i stale staramy się dążyć do ulepszania swojej oferty, jak i rozwiązań i rozwijania posiadanych już umiejętności. Każdy z Państwa będzie w stanie znaleźć dla siebie wszystko co najlepsze u nas. Jesteśmy nastawieni na potrzeby naszych klientów i cieszymy się wspólnie z nimi, jak mogą oni wyjść z choroby, która ich trawiła. Nasz onkolog warszawa bardzo dobrze zna się na swojej pracy i stale się doszkala w nowościach, które pojawiają się na rynku medycznym. Warto będzie dodatkowo zasugerować nam jakieś inne rozwiązania dotyczące danego schorzenia, jeśli posiadacie Państwo na ich temat wiedzę. Staramy się także pomagać osobom nie chorującym na schorzenia onkologiczne.

  Data dodania: 11 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Szczecin Logopeda »

  W ofercie naszej firmy, mieszczącej się w Szczecinie, odnajdziesz wiele usług z zakresu pomocy logopedycznej, zarówno dla dzieci, jak i młodzieży i oczywiście osób dorosłych. Jeśli potrzebujesz, aby przeprowadzić diagnozę logopedyczną, zgłoś się do nas, a nasz logopeda na pewno da Ci prawidłowe wyniki. Dzięki temu będziesz poinformowany, czy z Twoim słuchem wszystko w porządku, a jeżeli okaże się, że tak nie jest, natychmiast uzyskasz pomoc. Zajmujemy się logopedią w szerokiej skali, zarówno rozwojem mowy, jak i pracą nad nią. Pracują u nas jedynie profesjonalistów, dzięki czemu gwarantujemy wysoką jakość naszych usług. Aby dowiedzieć się o nas więcej i zapoznać się ze szczegółami naszej oferty wystarczy odwiedzić naszą stronę, a na niej już wszystko jest dobrze przedstawione. Zapraszamy do nas!

  Data dodania: 06 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Fizjoterapeuta Wrocław »

  W Internecie można odnaleźć mnóstwo stron o podobnej tematyce, jak nasza strona. Zatem co wyróżnia naszą stronę? Przede wszystkim jest ona prowadzona przez profesjonalistów, specjalistów w swojej branży. Na naszej stronie brak jest nieprawdziwych informacji, które mogą wprowadzić naszego Klienta w błąd. Oczywiście zawsze można się z nami skontaktować emailowo, telefonicznie bądź też wypełniając odpowiedni formularz na naszej stronie internetowej. Zawsze z ogromną chęcią doradzimy Państwu w każdej ważnej dla Państwa kwestii. Zachęcamy również do regularnych odwiedzin naszego serwisu. Strona będzie prowadzona w sposób regularny i co rusz dodawane będą nowe wiadomości czy też artykuły. Wszystkich Państwa bardzo serdecznie zapraszamy do nawiązania z nami współpracy – z ogromną przyjemnością podzielimy się naszą pasją, wiedzą, doświadczeniem oraz sprawimy, że poczują się Państwo zdecydowanie lepiej, nie tylko fizycznie, ale również psychicznie!

  Data dodania: 14 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kinesiotaping Wrocław - Kinesiotaping, kinesiology taping, kinesio tape, Wrocław »

  Jest nam niezmiernie miło przedstawić Państwu naszą nową stronę internetową. Tworzona z pasją witryna bogata jest w treść dotyczącą kinesio taping. Z całą pewnością, każdy z Państwa znajdzie interesujące go informację. Czym tak naprawdę jest kinesio taping? Mówiąc w ogromnym skrócie są to po prostu sportowe plastry naklejane na ciało w miejscu bolącym / kontuzjowanym. Mają one na celu uśnieżenie bólu i szybszą regenerację organizmu. Oczywiście aby prawidłowo umieścić plaster sportowy należy być wykwalifikowanym fizjoterapeutą i posiadać ogromną wiedzę w tej dziedzinie. Bardzo gorąco zachęcamy Państwa do regularnych odwiedzin naszej strony internetowej http://kinesiotaping. wroclaw. pl/. Bardzo często dodawane będą nowe artykuły na temat kinesio taping. Wspomnieć należy również o tym, iż możecie się Państwo z nami kontaktować bezpośrednio telefonicznie bądź też możecie Państwo wysłać nam wiadomość e-mailową z opisem problemu / urazu etc. Z całą pewnością odpowiemy Państwu na każde pytanie i z chęcią umówimy się na wizytę w naszym gabinecie.

  Data dodania: 03 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • www.genos.com.pl - kariotypy »

  Poszukujesz profesjonalnych porad poradni genetycznych? Chcesz się dowiedzieć czy nie nosisz genu BRCA 1, poznać swój kariotyp. Realizujemy testy i badania genetyczne, które pomogą określić Twoje kwestie zdrowotne. Poradnia genetyczna NZOZ Genos oferuje badania z zakresu: kariotyp, BRCA 1 oraz inne. Zachęcamy do zapoznania się z pełn± ofert± zaprezentowan± na stronie www. Poszukujesz profesjonalnych porad poradni genetycznych? Chcesz się dowiedzieć czy nie nosisz genu BRCA 1, poznać swój kariotyp. Realizujemy testy i badania genetyczne, które pomogą określić Twoje kwestie zdrowotne. Za zgodą obojga rodziców robimy również badania ojcostwa. Wszystko odbywa się w specjalistycznej i dyskretnej atmosferze. Dodatkowo proponujemy specjalistyczny sprzęt od sprzętu laboratoryjnego, o aparaturę medyczną do diagnostyki chorób uwarunkowanych genetycznie. Zachęcamy gorąco do wypróbowania naszych usług - zapewniamy specjalistyczność świadczonych przez naszą firmę usług.

  Data dodania: 03 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kinesiology taping Wrocław »

  Dla wielu osób kinesiology taping to pojęcie zupełnie obce. Czym jest i dla kogo jest ono skierowane? Wszystkie odpowiedzi znajdą Państwo na naszej stronie internetowej http://kinesiology-taping. wroclaw. pl/ Jest to nowo powstały serwis opowiadający wszystko o plastrach sportowych. Możecie tu Państwo znaleźć informację czym jest kinesiology taping i dla kogo jest kierowana. Sekretem plastrów sportowych, nie jest to, że są nasączone środkami przeciwbólowymi – bo nie są, sekretem jest ich odpowiednie przyklejenie. Tylko i wyłącznie wykwalifikowany fizjoterapeuta jest w stanie poprzez kinesiology taping odpowiednio pomóc naszemu organizmowi, zwłaszcza miejscu w którym odczuwamy ból. Wszystkich Państwa bardzo serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego serwisu i zapoznania się z informacjami na temat kinesiology taping. Gorąco zachęcamy również do bezpośredniego kontaktu z nami – wykwalifikowanymi fizjoterapeutami. Można to zrobić telefoniczni, bądź też poprzez wysłanie do nas wiadomości e-mail, jak również poprzez wypełnienie dedykowanego formularza, który znajduje się na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 02 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Otolaryngolog szczecin »

  Otolaryngolog dr Krzysztof Jach, który prowadzi Klinikę Laryngologii i Chirurgii Estetycznej w Szczecinie zaprasza na konsultacje z zakresu diagnostyki laryngologicznej oraz onkologicznej dla dzieci i dorosłych. Skuteczna diagnoza jest kluczowa, dlatego postaw na otolaryngologa z wieloletnim stażem zawodowym. W swojej klinicedr Jach wykonuje także zabiegi, w szczególności endoskopowe operacje zatok, operacje wycięcia migdałków, usunięcie trzeciego migdałka, operację przegrody nosa, korekty przegrody nosa. Podczas wizyty wykonasz także USG zatok, komputerowe badanie słuchu, zabieg usunięcia polipów nosa a nawet usuniesz uciążliwe chrapanie. W gabinecie lekarskim wykonywane są także zabiegi medycyny estetycznej, takie jak korekta odstających uszu, filiting, korekta zmarszczek. Dzięki połączeniu szerokich umiejętności i manualnego talenu doktor zyskał autorytet wśród swoich pacjentów a także innych laryngologów o czym świadzczy udzielanie się w sympozjach i konferencjach lekarzy oraz liczne zdobyte odznaczenia i dyplomy. Wszystko to powoduje, iż wizyta u dr Jacha jest miła a także profesjonalna pod laryngologicznym względem.

  Data dodania: 26 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • zebyw1dzien.pl - proteza zębowa »

  Jesteśmy w stanie wykazać się dużą elastycznością, jeżeli chodzi o plan leczenia, który dopasowujemy do konkretnego pacjenta dopiero wtedy, gdy zweryfikujemy stan jego uzębienia. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego pacjenta, albowiem adekwatną do potrzeb metodę leczenia wybieramy dopiero podczas konsultacji lekarskiej. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu potrafimy podjąć skuteczne leczenie bezzębia, do jakiego wykorzystujemy cztery lub sześć wszczepianych w fachowy sposób implantów. Klinika implantologiczna, jaką prowadzimy jest skłonna zaproponować Państwu wysokiej jakości stałe protezy zębowe. Potrafimy w skuteczny sposób wyeliminować kłopot bezzębia, a jednocześnie naszą ofertę charakteryzuje atrakcyjność pod względem cenowym. Wysokiej jakości protezy zębowe jest w stanie zaproponować wszystkim pacjentom nasza klinika implantologiczna, jaka funkcjonuje od paru lat, dzięki czemu udało się nam otrzymać szerokie grono zadowolonych klientów.

  Data dodania: 15 03 2018 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta Szczecin Klinika Dentamedica »

  Nowoczesna Klinika Stomatologiczne Dentamedica Stomatolog Szczecin zaprasza. Oferujemy pełen zakres usług stomatologicznych na naprawdę wysokim poziomie. Stomatologia estetyczna, endodoncja, protetyka, ortodoncja, periodontologia, stomatologia dziecięca, wybielanie zębów, leczenie chirurgiczne, implantologia. Używamy najlepszej jakości materiałów stomatologicznych. Klinika jest przyjazna dzieciom. Posiadamy kolorowy pokój zabaw. Zatrudniamy najlepszych lekarzy specjalistów. Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie. Zapraszamy również na darmowe konsultacje stomatologiczne. Znieczulamy komputerowo nowoczesnąbezbolesną metodą. Stosujemy system QuickSleeper który jest najdoskonalszym systemem komputerowych znieczuleń. Dzięki czemy leczenie w naszym gabinecie przebiega komfortowo i bezboleśnie.

  Data dodania: 07 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Klinikavet »

  Twój najlepszy przyjaciel potrzebuje nagłej specjalistycznej pomocy weterynaryjnej? Możesz skorzystać z fachowej obsługi Ursynowskiej Kliniki Weterynaryjnej albo Całodobowej Przychodni Weterynaryjnej. Prócz przeprowadzania badań i leczenia chorób wewnętrznych i zakaźnych, zajmujemy się także chorobami skóry, badaniem wzroku, stomatologią, chirurgią tkanek miękkich lub ortopedią. Zbadamy i ocenimy na co cierpi zwierzę w każdym wieku. Możesz skorzystać z doświadczonej obsługi Ursynowskiej Kliniki Weterynaryjnej lub Całodobowej Przychodni Weterynaryjnej. Gabinet składa się z najlepszych weterynarzy i mieści się w Warszawie. Klinika powstała z pasji do zwierząt. Szeroki wybór usług gwarantuje, że nasi milusińscy otrzymają najlepszą opiekę. Całodobowa Przychodnia Weterynaryjna, tel. 22 487 70 70, ul. Popularna 29, 02-473 Warszawa.

  Data dodania: 09 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Terapia rodzin Warszawa. www.szczepaniak-psychology.eu »

  Jak sami zauważamy coraz trudniej jest nam odnaleźć się w otaczającym świecie, a najprostsze problemy przytłaczają nas jak głazy i nie czujemy się spełnieni i szczęśliwi. W związku z tym bardzo często uzależniamy się od środków psychoaktywnych lub alkoholu.
  Mój gabinet psychologiczny jest miejscem, w którym każdy potrzebujący pomocy w kryzysie otrzyma pomoc psychologiczną i psychoterapeutyczną odpowiednią dla jego sytuacji i dzięki wspólnej pracy terapeutycznej pokonamy trudności.
  Zapraszam na terapię indywidualną, terapię rodzin, terapię małżeństw i terapię par.
  Swoją ofertę pomocy psychologicznej kieruję do osób z zaburzeniami nastroju i depresją, z zaburzeniami lękowymi, nerwicami, problemami emocjonalnymi i uzależnieniami od środków oraz uzależnieniami behavioralnymi.
  Osoby potrzebujące profesjonalnej terapii dobrego psychoterapeuty zapraszam do swojego gabinetu w Warszawa Śródmieście oraz na www. szczepaniak-psychology. eu

  Data dodania: 29 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Gestalt Gliwice - Gestalt »

  Psychoterapia Gestalt Gliwice to oferta gabinetu prowadzonego przez psychologa. Choroba ta jest na tyle poważna, że nie leczona może powodować wiele groźnych powikłań, potwierdzić to może psycholog gliwice. Można tu wymienić choroby psychiczne, marskość wątroby, zaburzenia czynności nerek i wiele innych. Częste spożywanie alkoholu sprawia, iż znacznie podnosi się ciśnienie, co może skutkować powstaniem zawału serca. Aby rozpocząć skuteczną terapię alkoholik powinien wykazać chęć zmiany dotychczasowego nawyku związanego z częstym spożywaniem alkoholu.

  Data dodania: 21 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dental Ceramic Studio Protetyk Gdańsk »

  Laboratorium Protetyczne Dental Ceramic Studio powstało w 2006 roku jako wynik kilkunastoletnich doświadczeń zawodowych w kraju i za granicą. Naszą ideą jest skupianie się na wysokiej estetyce i funkcjonalności dużych rekonstrukcji protetycznych.
  W laboratorium dobieramy kolor i doradzamy przy wyborze kształtu licówek. Dobór koloru dobywa się od poniedziałku do piątku w godzinach: 10. 00 17. 00 po uprzednim telefonicznym potwierdzeniu.
  Wykonujemy dokumentację fotograficzną na życzenie. Możemy pobrać pomiar łukiem twarzowym. Jeśli chodzi o wyciski alginatowe preferujemy masę hydrogum5 firmy Zhermack.
  Stosujemy najnowsze osiągnięcia w stomatologii kosmetycznej - CERCON.
  Oferujemy gabinetom stomatologicznym współpracę w zakresie wykonywania usług protetycznych. Na miejscu dobieramy indywidualnie kolor i kształt przyszłych koron, licówek i mostów. W trakcie wykonywania pracy protetycznej pacjent ma bezpośredni kontakt z technikiem protetykiem wykonującym jego uzupełnienie protetyczne, co zdecydowanie poprawia jakość i szybkość wykonania.

  Data dodania: 23 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Masaż relaksacyjny Wrocław »

  Masaż relaksacyjny to najbardziej odprężająca dziedzina masażu. Bez wątpienia każdy z nas uwielbia poddawać się takiemu zabiegowi. Masaż relaksacyjny oddziałuje na ciało i duszę już blisko od tysiąca lat. Prekursorami tego zabiegu byli przede wszystkim chińczycy oraz hindusi. Od tamtych czasów masaż relaksacyjny bardzo mocno ewoluował. Bez wątpienia masaż relaksacyjny wpływa nie tylko na odczucie przyjemności, jak potwierdziły liczne badania, ten rodzaj masażu wpływa również na zdrowie oraz kondycję naszego ciała i umysłu. Mamy przyjemność zaprosić wszystkich Państwa na naszą stronę internetową: http://masaz-relaksacyjny. wroclaw. pl/ na której z całą pewnością odnajdą Państwo wiele bardzo interesujących materiałów na temat masażu relaksacyjnego. Nasza baza wiedzy, w postaci blogu na stroni, będzie systematycznie rozwijana i stosunkowo często, specjalnie dla Państwa, publikować będziemy nowe zagadnienia. Gorąco zachęcamy do odwiedzenia naszej strony jak również do bezpośredniego kontaktu z nami, poprzez telefon, e-mail, bądź też wypełniając dedykowany formularz na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 05 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog Radomsko »

  Nasza klinika oferuje fachową opiekę z zakresu medycyny. Centrum medyczne Volver znajduje się przy ulicy Reymonta 62 w Radomsku. Współpracujemy jedynie z najlepszymi fachowcami z zakresu medycyny. Są to osoby dobrze wykształcone, lecz przede wszystkim posiadają duże doświadczenie zawodowe co w dużej mierze przekłada się na jakość leczenia pacjenta. Mimo dużej ilości wiedzy zarówno teoretycznej jak i praktycznej nasi lekarze nieustannie się rozwijają w swoich dziedzinach. Jesteśmy w stanie zagwarantować pomoc medyczną na najwyższym poziomie, bezpieczeństwo oraz serdeczną atmosferę. W klinice Volver znajdą Państwo usługi w zakresie stomatologii, ginekologii, oferujemy też wizyty u lekarza rodzinnego, zabiegi oraz szczepienia. Wyżej wymienione usługi są jedynie niewielką częścią całości naszej oferty. Aby zapoznać się ze wszystkimi jej elementami, serdecznie zachęcamy do odwiedzenia naszej witryny internetowej.

  Data dodania: 16 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Medyczne CMP »

  Centrum Medyczne CMP zaprasza mieszkańców Warszawy oraz Piaseczna do skorzystania z najwyższej jakości usług medycznych. Nasza sieć przychodni oferuje Państwu zarówno podstawową, jak i specjalistyczną opiekę zdrowotną. Wszystkim naszym pacjentom zapewniamy najlepszą obsługę, na którą to składają się nie tylko same konsultacje, niemniej jednak również wszelkie badania laboratoryjne, z diagnostyki obrazowej i wiele pozostałych. W ramach sieci naszych przychodni w ofercie mamy między innymi takie poradnie jak dietetyczna, okulistyczna, endoskopowa, a ponadto też szkoła rodzenia. Przez Portal Pacjenta umożliwiamy rejestrację wizyt lekarskich oraz całkowity dostęp do ich historii oraz wyników badań pacjenta. Serdecznie zachęcamy Państwa do odwiedzenia strony cmp. med. pl, na której mogą Państwo zapoznać się ze szczegółami oferty.

  Data dodania: 03 01 2018 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Lekarze

Lekarze - nowa strona:

Adres:
Pozycjonowanie Katowice