Reklama Google


Kursy i szkolenia Podkategoria: Kursy i szkolenia

 • Analiza statystyczna »

  Analiza statystyczna z programem SPSS tojedna z ofert w zakresie szkolenia. Możliwe są kursy SPSS w układzie grupowym, grupy są małe, liczące do 10 osób na jednym szkoleniu statystycznym. Drugą opcją jest szkolenie indywidualne 1 na 1. W tej opcji każdy uczestnik ćwiczy analizę statystyczną z jednym indywidualnym wykłądowcą. Wykładowca ma wtedy szanse na zdiagnozowanie niedoborów w zakresie wiedzy na temat analizy statystycznej oraz programu SPSS. Obliczenia statystyczne w programie są trenowane na różnych zbiorach danych pochodzących z badań naukowych w różnych dyscyplinach naukowych. Wszystcy nasi dotychczasowi studenci są zadowoleni z przeprowadzonej usługi szkolenia z analizy statystycznej do doktoratu. Kolejną grupą usług firmy są badania statystyczne oraz obliczenia statystyczne do prac magisterskich i do prac doktorskich. Wszystko na najwyższym poziomie.

  Data dodania: 16 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia BHP »

  Liczna paleta ofert szkoleniowych wyczekuje na Ciebie na witrynie seka. pl. Nasza marka przeprowadzi Cię przez meandry różnorodnych dziedzin wykonywania pracy zarobkowej i pomoże zyskać nieodzowne kwalifikacje zawodowe. Sporo lat praktyki, profesjonalna kadra szkoleniowa i oddziały w każdym z miast wojewódzkich, z pewnością pozwolą z łatwością uczestniczyć w proponowanych kursach zawodowych. Seka organizuje m. in. szkolenia BHP, szkolenia SEP, kursy na wózki widłowe, kursy spawalnicze, szkolenia komputerowe, czy kursy z obszaru finansów i rachunkowości. Wejdź na podaną witrynę i wybierz odpowiedni rodzaj szkolenia dla Ciebie, czy też dla Twego przedsiębiorstwa. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z bogatą paletą najróżniejszych szkoleń, dla kadry zarządzającej, jak i pracowników niższego szczebla.

  Data dodania: 27 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • wczasy - na Mazury »

  Chcemy państwu zaproponować doskonałe miejsce na spędzenie własnego urlopu. Jedną z możliwości jakie Wy macie są wakacje na mazurach. Dzięki naszej spisie produktów/usług bez wątpienia będą państwo zadowoleni. Według mojej opinii nie powinno się na wakacjach oszczędzać ponieważ w ten sposób możecie wszyscy wydać pieniądze i otrzymać usługę, z której będziecie Wy niezadowoleni. Wypoczynki są zbyt krótkie żeby oszczędzać na nich ponieważ o ile chcemy odpocząć to musimy posiadać do tego dobre okoliczności. W końcu w ciągu roku na wakacje mamy z tydzień maksymalnie dwa. I jeżeli już niestety zmarnujemy ten czas to nasz urlop będzie niewykorzystany a my zamiast zregenerować siły będziemy mieli poczucie zmarnowanej kasy. W związku z tym zapraszamy mocno do wyboru naszych domków a na 100% otrzymają państwo perfekcyjne miejsce by spędzić spersonalizowane wakacje.

  Data dodania: 19 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • dobry fryzjer Poznań »

  Poznań salon fryzjerski zachęca do skorzystania z usług salonu DESTINY osoby, którym zależy na niepodważalnej jakości strzyżenia czy koloryzacji. Zarówno wprawne ręce najlepszych fachowców jak i klasa kosmetyków składają się na całokształt tego, iż nasi zadowoleni klienci mówią o nas w sentencji dobry fryzjer Poznań. Polecamy więc zapoznać się z wszystkimi usługami jakie na naszej stronie zostały w skrócie zaprezentowane oraz z aktualnymi promocjami jakie również przygotowaliśmy dla naszych klientów.

  Data dodania: 01 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenie ISO »


  Prezentujemy firmę która zajmuje się szkoleniami w bardzo rozległym zakresie, możesz w naszym przedsiębiorstwie wykonać certyfikat ISO. Jest to oferta, którą wykonujemy w bardzo rzetelny sposób. Kluczowa jest dla nas efektywność sfinalizowanych wdrożeń jak i szkoleń. Szkolenia ISO są bardzo obszernym zagadnieniem, ale nie każdy oferuje usługi w taki kompetentny sposób. Szkolenia ISO, które robimy dostępne są w większych miastach polski w bardzo korzystnych cenach. Zajmujemy się również usługami takimi jak wdrażanie ISO. Możemy pochwalić się znaczną ilością skutecznych wdrożeń. Wdrożenia ISO są ogromnie popularne, a nasza jednostka zajmuje się wdrożeniami w kliku województwach. Warto zastanowić się nad szkoleniami i podnosić ciągle swoje kwalifikacje. Działania takie z pewnością wpłyną na podniesienie naszych zarobków, przyczynia się do awansu. Wybierając którekolwiek szkolenie iso podnosimy swoje umiejętności i z pewnością będziemy mogli zapewnić sobie lepszą pracę, oraz większe kwalifikacje zawodowe, tak niezbędne w dzisiejszych czasach.

  Data dodania: 19 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kursy fotografii Warszawa »

  Jesteś miłośnikiem fotografii? Chcesz dokonać spełniające Twoje oczekiwania zdjęcia przy wykorzystaniu nowoczesnych materiałów? O ile do tego stopnia to serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą propozycją. Umożliwiamy wynajem profesjonalnie wyposażonego studia. W naszym studiu znajdują się modyfikatory światła różnego gatunku, statywy i akcesoria, lampy a także specjalnie dobrane tła. Ceny usług naszego studia są bardzo atrakcyjne oraz jesteśmy pewni, że każdy będzie w pełni usatysfakcjonowany z propozycji naszej firmy. Każdemu zapewniamy profesjonalną stan usług co sprawia, że każdy będzie chciał do nas niewątpliwie wrócić. Lokalizacja naszego studia jest bardzo dogodna co sprawia, że nikt nie będzie miał problemów tak aby do nas dojechać. Miło zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Gwarantujemy profesjonalizm oraz indywidualne stosunek do każdego klienta.

  Data dodania: 30 12 2017 · szczegóły wpisu »
 • joga Wrocław wyjątkowe zajęcia »

  “Joga na Biskupinie” to szkoła jogi położona we Wrocławiu funkcjonująca od 2013 roku. Lekcje jogi prowadzone są przez osobę z sporym doświadczeniem i również rzetelną wiedzą. Nauka jogi to połączenie zajęć praktycznych, lecz także potężna dawka inspirującej wiedzy z dziedziny jogi. "Joga na Biskupinie" proponuje zajęcia Hatha Joga i również Joga Ivengara. Hatha Joga to odpowiednio skomponowane sekwencje pozycji ciała, to znaczy asany, połączone z kontrolą oddechu. Doświadczony instruktor hatha joga pomaga zrealizować ćwiczenia tak, by przynosiły korzyści zdrowotne. Joga przynosi rewelacyjne efekty osobom żyjącym w stresie, ale także sportowcom. Praktyka jogi polecana jest w każdym wieku. Joga Iyengara to asany podzielone na kategorie a oprócz tego ułożone w sekwencje. Ponadto do praktyki wprowadzone zostały akcesoria takie jak koce, wałki, krzesła, drewniane klocki oraz paski do jogi. Jest to najpopularniejsza metoda nauki jogi na świecie.

  Data dodania: 14 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • profesjonalne szkolenia f-gazowe »

  Szkolenia są w dzisiejszych czasach szalenie popularnym wyborem wśród ludzi w najróżniejszym wieku. Pozwalają albowiem przyswoić sobie nowsze zdolności i również stąd zagwarantować sobie ciekawszą przyszłość. METALKO Sp. z o. o. Kujawsko-Pomorskie Centrum Szkoleń i również Certyfikacji w swojej propozycji zapewnia doskonałe kursy chłodnicze, a oprócz tego kursy z techniki klimatyzacyjnej. Centrum to funkcjonuje już od dłuższego czasu i również z powodzeniem przyciąga kolejnych klientów, zachęconych szansą brania udziału w takich szkoleniach. Zawsze z chęcią polecają oni METALKO dla każdego, kto pragnie zainwestować we własne umiejętności a oprócz tego poszerzyć swoje kwalifikacje. Kursy chłodnicze w METALKO są dostępne w kapitalnych cenach. Prowadzą je doświadczeni specjaliści, którzy potrafią oddać swoją wiedzą. Jest to zatem najlepsze miejsce na to, ażeby skreślić się na warsztaty.

  Data dodania: 16 05 2020 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła jazdy Szczecin jazdy rawo pl »

  Odwiedź Szczecin gdzie edukuje Nauka i technika jazdy RAWO szkoła jazdy Szczecin. Jest to wydział kształcenia działający właściwie na rynku i mogący pochwalić się prawidłową zdawalnością egzaminów państwowych przez swoich kursantów. Podsuwamy Państwu kursy na prawo jazdy Szczecin, prowadzone przy użyciu materiałów zgodnych z egzaminacyjnymi. W cenie kursu otrzymają Państwo wszelkie potrzebne materiały edukacyjne. Wprowadziliśmy i wprowadzamy stale szereg zniżek i gratisów. Nasi uczący są wykwalifikowani, doświadczeni i przeprowadzą wszystkich przez kształcenie w przyjaznej jak i bezstresowej atmosferze. Nauka jazdy Szczecin to oddział edukacji, który dba o wszystkie osoby kształcące się. Chcesz zrobić kurs na prawo jazdy Szczecin, sprawdź nas. Oferta dostępna w naszym sektorze zawiera szereg jazd m. in. jazdy dodatkowe Szczecin, jazdy uzupełniające, prawo jazdy e-learning oraz jazdy doszkalające Szczecin. Jeśli tylko chcesz dowiedzieć się więcej, wystarczy skierować się do naszego ośrodka szkolenia. Serdecznie zachęcamy wszystkich do podjęcia nauki pod okiem naszej szkoły.

  Data dodania: 11 05 2023 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia na drony - Świadectwo kwalifikacji UAVO, VLOS, BVLOS, INS »

  Czy wiesz, że świadcząc usługi komercyjne z wykorzystaniem drona konieczne jest posiadanie odpowiedniego świadectwa kwalifikacji? Z nami zdobędziesz taki certifikat potwierdzający zaliczenie egzaminu UAVO. Ośrodek szkolenia AIRBORN zaprasza do zapisywania się na kursy w zakresie latania bezzałogowymi statkami powietrznymi. Zapraszamy osoby, które na co dzień mają styczność z dronami, a także nowicjuszy, którzy dopiero planują rozpocząć swoją karierę w tym zakresie. Dzięki nam zdobędziesz wiedzę i umiejętności związane z wykorzystaniem bezzałogowych statków powietrznych do celów komercyjnych. Działamy na terenie całej Polski (w tym też organizujemy szkolenia we Wrocławiu), pomagamy w wypełnieniu formalności, udostępniamy sprzęt (nie musisz posiadać własnego drona), przygotowujemy do pozytywnego zaliczenia egzaminu UAVO.

  Data dodania: 27 12 2017 · szczegóły wpisu »
 • Kursy rysunku architektonicznego »

  Dagmara i Piotr Cegielscy stworzą dla Was każdy, nawet najbardziej zwariowany i nietypowy projekt. Ich zapał i pomysłowość nie zna granic. Dbałość o szczegóły, dokładność, sumienność i przestrzeganie terminów charakteryzuje ten duet i daje pewność, że zlecenie zostanie wykonane na czas. Ich portfolio idealnie ukazuje skalę talentu. Dlatego jeśli szukacie młodych, ambitnych i ciekawych ludzi, którzy rozumieją Waszą wizję, to trafiliście idealnie. Ich nieszablonowe podejście, doskonała wizja przestrzeni i gust sprawiają, że bez problemu przeleją na papier Wasz wymarzony pomysł. Zapraszamy do kontaktu!
  Jeśli macie pomysł i potrzebujecie dobrego wykonawcy, to Projekt Officyna jest skierowany właśnie do Was! Ich portfolio idealnie ukazuje skalę talentu. Dlatego jeśli szukacie młodych, ambitnych i ciekawych ludzi, którzy rozumieją Waszą wizję, to trafiliście idealnie. Podejmą się oni każdego wyzwania, które pozwoli im pokazać pełnię ich umiejętności. Ich portfolio idealnie ukazuje skalę talentu. Dlatego jeśli szukacie młodych, ambitnych i ciekawych ludzi, którzy rozumieją Waszą wizję, to trafiliście idealnie. Ich nieszablonowe podejście, doskonała wizja przestrzeni i gust sprawiają, że bez problemu przeleją na papier Wasz wymarzony pomysł. Zapraszamy do kontaktu!

  Data dodania: 17 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Pracownia Psychoterapii Parkowa Białystok »

  Gabinet psychologa, Pracownia Psychoterapii, terapia małżeńska, Świadczymy odpłatnie usługi psychoterapeutyczne i szkoleniowe. Oferuje usługi z zakresu psychoterapii: Klientom indywidualnym, parom oraz grupom. Nasze usługi skierowane są do osób przeżywających kryzys, mających emocjonalne trudności, cierpiących z powodu chorób psychosomatycznych, przeżywających problemy w relacjach z innymi oraz chcących pracować nad rozwojem osobistym. Ofertę psychoterapeutyczną mamy skierowaną do osób dorosłych, par i małżeństw oraz grup. Oferujemy usługi szkoleniowe: firmom, pracownikom, instytucjom, organizacjom pozarządowym oraz osobom prywatnym. W ich zakres wchodzą szkolenia, warsztaty i treningi z zakresu umiejętności interpersonalnych. Dotychczas z naszych usług szkoleniowych skorzystało już kilkadziesiąt firm i instytucji.

  Data dodania: 12 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • www.uwodzenie.org »

  Nie wszyscy mężczyźni są tak odważni, ażeby podejść prosto z mostu do nieznajomej kobiety. Kłopot jest bardzo częsty i w rzeczywistości nie ma się czego wstydzić. Mimo wszystko istnieje wyjście, żeby to naprawić. Z moją interwencją pozbędziesz się wszystkich obaw. Odwiedzając moją witrynę znajdziesz sporo przydatnych sztuczek, aby bez kłopotu poderwać wymarzoną dziewczynę. Przestań się już obawiać, że wydurnisz się w trakcie spotkania. O ile wprowadzisz w życie klika moich chwytów to z pewnością nie będziesz żałował. Nie każdy urodził się zuchwały, ale to nie powód, by decydować się na bycie samotnym. Chcę nieść pomoc ludziom, dlatego też wiele z moich metod na uwodzenie ujawniam absolutnie bezpłatnie. Nie zwlekajcie w takim razie i korzystajcie z mojej wiedzy bez limitu. O ile pragniesz poprawić pewność siebie w tej sferze to przekonaj się co mogę Ci zaoferować.

  Data dodania: 07 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Matura kursy - Pitagoras.edu.pl »

  Potrzebujesz dla własnego dziecka adekwatnej edukacji pozwalającej mu na zdanie egzaminów gimnazjalnych bądź maturalnych to trafiłeś w odpowiednie miejsce. żeby zapewnić naszym nabywcom ukontentowanie staramy się przyjmować do pracy doświadczoną ekipę nauczycieli. Oprócz kursami maturalnymi oraz dodatkowo gimnazjalnymi organizujemy również m. in. kursy szybkiego czytania. To co charakteryzuje nas od innych firm zajmujących się tego typu usługami jest praktykę, fachowa pracownicy zajmująca się kształceniem od wielu lat, plan nauczania dopasowany do potrzeb naszych klientów, organizację zajęć w nieznacznych grupach a także możliwość rezygnacji podczas wykładu. Jesteśmy przeświadczeni, że prawie każdy z naszych kontrahentów będzie całkowicie usatysfakcjonowany z oferty usług jakie świadczymy. Przekażemy każdemu tak duża liczba wiedzy jak wiele jest niezbędne by zaliczył właściwie każdy egzamin.

  Data dodania: 22 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • http://msz.czest.pl/ »

  Masaż to nie tylko wspaniały element relaksu i wypoczynku, ale również doskonale działający na krążenie zabieg, który może być realizowany w przeróżnych formach i być elementem nieodłącznym w procesie odprężenia po ciężkim dniu w pracy. czy ciężkim tygodniu przepełnionym obowiązkami. Zainteresowanie profesjonalnie zrealizowanym masażem cały czas rośnie, dlatego też bardzo często dąży się do tego, aby masaż realizować w sposób jak najbardziej skuteczny i w pełni zgodne z umówionymi technikami. Kształcenie w obrębie techniki masażu które proponujemy, to świetna forma zdobywania praktycznych, a zarazem także bardzo istotnych teoretycznych informacji w dziedzinie poszczególnych rodzajów masażu. Wykwalifikowana kadra prowadzących o wysokim stopniu doświadczenia, z radością udzieli koniecznych informacji pomoże w realizacji właściwych wyborów zawodowych. Proponujemy również pozostałe kierunki, takie jak kosmetolog, farmaceuta i inne.

  Data dodania: 08 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • pełne szkolenie na patent żeglarza jachtowego »

  Żeglarz Jachtowy to najniższy stopień żeglarski, uprawniający do prowadzenia jachtów żaglowych przez osoby powyżej 14 roku życia. Uprawnienia te otrzymuje się po zaliczeniu egzaminu z teorii a oprócz tego praktyki. Nasza Szkoła Żeglarska Junga proponuje Państwu uzyskanie patentu podczas pięciodniowego intensywnego kursu. Warsztaty na Patent Żeglarza Jachtowego obejmuje codzienną, dziewięciogodzinną naukę. Wykłady i również nauka praktyczna prowadzone są od poniedziałku do piątku, w terminach wprzódy ustalonych, ale praktycznie kurs rozpoczyna się w każdy poniedziałek. Naszych kursantów powierzamy profesjonalnej kadrze szkoleniowców. Wszystkie informacje kontaktowe dostępne są na prowadzonej przez nas stronie internetowej. Osobom przyjezdnym zapewniamy noclegi w hostelach, na jachcie albo w apartamentach. Serdecznie namawiamy wszystkich chętnych na naukę żeglarstwa.

  Data dodania: 21 03 2018 · szczegóły wpisu »
 • kurs programu symfonia »

  Serdecznie zachęcamy do skorzystania z oferty naszej firmy, która posiada przeszło dwadzieścia lat doświadczenia na rynku. Przez ten czas z naszych szkoleń skorzystało ponad 35000 osób. Jest to rezultat świadczący o wysokiej klasy realizowanych przez nas usług. Zakres działania naszych usług szkoleniowych obejmuje obszar prawa pracy, kalkulacji wynagrodzeń, podstaw rachunkowości, podatków, finansów i wielu innych dziedzin. Jedną z opcji jakie dajemy naszym klientom jest możliwość skorzystania z kursów korespondencyjnych. Nasza kadra specjalistów posiada niemałe doświadczenie, które umożliwia nam na realizację kursów w bardzo szerokim zakresie. Każdy kto zdecyduje się na zaufanie naszej firmie będzie w pełni kontent. Nasze kursy organizowane są na najwyższym sprzęcie i również przy wykorzystaniu najlepszych rozwiązań dydaktycznym.

  Data dodania: 23 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • e-pisanieprac.com »

  Jeżeli cenisz własny czas i masz lepsze rzeczy do zrobienia, niż zbieranie materiałów przez długie tygodnie do pracy licencjackiej, pomożemy Ci. Starczy, że skontaktujesz się z nami, a my ze swojej strony wycenimy zlecenie. Na pewno dojdziemy do porozumienia. Z naszych usług korzystało już bardzo dużo osób. Wszystkie były zadowolone. Nie zabieramy się za projekty, którym nie podołamy - masz gwarancję, że praca będzie bardzo dobra merytorycznie, a co ważniejsze, zostanie ukończona we wcześniej określonym terminie. Spośród innych firm wyróżnia nas przede wszystkim profesjonalny stosunek do oczekiwań klientów i bardzo dobry kontakt.

  Pamiętaj, oferujemy pisanie prac:
  - licencjackich
  - magisterskich
  - inżynierskich
  - zaliczeniowych
  - innych/specjalnych

  Odwiedź naszą stronę internetową i zadzwoń lub napisz maila już dziś, zapraszamy!

  Data dodania: 06 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • CYFROWANKA - zajęcia pozalekcyjne Łódź, »

  Twoje dziecko ma problem z matematyką? W szkole nauczyciel nie potrafi mu odpowiednio przekazać wiedzy? Zaufaj specjalistom i skorzystaj z oferty Cyfrowanki. Jest to projekt, mający na celu pomoc w nauczaniu matematyki i informatyki dzieciom oraz młodzieży, w godzinach pozalekcyjnych. Wykształceni i znakomicie przygotowani do zawodu profesjonaliści prowadzą zajęcia w małych grupach, dzięki czemu każdy uczeń jest doceniany i ma możliwość wykazania się. Wszystko odbywa się w przyjaznej, pełnej szacunku i wzajemnego zaufania atmosferze. Twoje dziecko zostanie przygotowane zarówno do najważniejszych egzaminów takich jak matura, czy egz. gimnazjalny, jak i będzie mogło po prostu poprawić swoje umiejętności. Dlatego dla jego dobra, warto mu pomóc, kierując go na zajęcia dodatkowe, które organizowane są w pełni dostosowanych salach, które wyposażone są w najlepszy sprzęt dydaktyczny na rynku. Przyjazna atmosfera, wzajemna pomoc, świetni nauczyciele. To wszystko sprawia, że Cyfrowanka jest idealnym rozwiązaniem!

  Data dodania: 19 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • KURS Certyfikat Kompetencji Zawodowych Katowice »

  KURS Certyfikat Kompetencji Zawodowych w Transporcie Drogowym KATOWICE. Przewóz osób, przewóz rzeczy, spedycja.

  Certyfikat Kompetencji Zawodowych uprawnia do uzyskania:
  - Licencji oraz zezwolenia na wykonywanie krajowego i międzynarodowego zarobkowego transportu drogowego osób lub rzeczy
  - Licencji spedytora - na wykonywanie pośrednictwa w zakresie wykonywania transportu rzeczy

  W cenie kursu: podręcznik, materiały w wersji elektronicznej oraz dostęp do bazy pytań egzaminacyjnych

  Czas trwania szkolenia: 6 dni

  Forma zajęć: wykład, zajęcia praktyczne - zadania i testy egzaminacyjne, dyskusja

  Szkolenie obejmuje następujące tematy:
  - Prawo handlowe
  - Prawo socjalne
  - Prawo podatkowe
  - Działalność gospodarcza i zarządzanie finansami
  - Dostęp do rynku
  - Normy techniczne i techniczne aspekty działalności
  - Bezpieczeństwo drogowe
  - Zadania problemowe - transport rzeczy
  - Zadania problemowe - transport osób

  Kurs odbywa się w Katowicach. Naszym kursantom zapewniamy bezpłatny parking przy budynku.

  Data dodania: 09 11 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Kursy i szkolenia

(6)

Kursy i szkolenia - nowa strona:

Adres:
Pozycjonowanie Katowice