Reklama Google


Pracownia Psychoterapii Parkowa Białystok

Pracownia Psychoterapii Parkowa Białystok Gabinet psychologa, Pracownia Psychoterapii, terapia małżeńska, Świadczymy odpłatnie usługi psychoterapeutyczne i szkoleniowe. Oferuje usługi z zakresu psychoterapii: Klientom indywidualnym, parom oraz grupom. Nasze usługi skierowane są do osób przeżywających kryzys, mających emocjonalne trudności, cierpiących z powodu chorób psychosomatycznych, przeżywających problemy w relacjach z innymi oraz chcących pracować nad rozwojem osobistym. Ofertę psychoterapeutyczną mamy skierowaną do osób dorosłych, par i małżeństw oraz grup. Oferujemy usługi szkoleniowe: firmom, pracownikom, instytucjom, organizacjom pozarządowym oraz osobom prywatnym. W ich zakres wchodzą szkolenia, warsztaty i treningi z zakresu umiejętności interpersonalnych. Dotychczas z naszych usług szkoleniowych skorzystało już kilkadziesiąt firm i instytucji.

Szczegóły strony www.psychoterapeuta.bialystok.pl:

Podlinkuj stronę www.psychoterapeuta.bialystok.pl:

Pracownia Psychoterapii Parkowa Białystok

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 29

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Psychoterapia Gestalt Gliwice - Gestalt »

  Psychoterapia Gestalt Gliwice to oferta gabinetu prowadzonego przez psychologa. Choroba ta jest na tyle poważna, że nie leczona może powodować wiele groźnych powikłań, potwierdzić to może psycholog gliwice. Można tu wymienić choroby psychiczne, marskość wątroby, zaburzenia czynności nerek i wiele innych. Częste spożywanie alkoholu sprawia, iż znacznie podnosi się ciśnienie, co może skutkować powstaniem zawału serca. Aby rozpocząć skuteczną terapię alkoholik powinien wykazać chęć zmiany dotychczasowego nawyku związanego z częstym spożywaniem alkoholu.

  Data dodania: 21 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Jak radzić sobie w życiu »

  Jak radzić sobie w życiu? Wiele współcześnie żyjących osób zadaje sobie właśnie takie pytanie. Żyjemy w dość trudnych czasach i niektórzy z nas mają poważne dylematy życiowe, nie wiemy jak radzić sobie z problemami finansowymi, jak poradzić sobie ze stresem, jak rozwiązywać problemy rodzinne. Takich różnego rodzaju problemów egzystencjalnych i duchowych jest o wiele więcej. Z kolei osoby prowadzące własną działalność również mają swoje kłopoty i utrapienia. Niekiedy są już tak zmęczeni pracą i pozbawieni nowych pomysłów, że nie wiedzą jak dalej prowadzić biznes, jak zarabiać pieniądze. Ważną kwestią współczesnego świata jest duża konkurencyjność, co prowadzi do wielu obniżek i promocji zakupów różnych towarów. Dlatego też trzeba wiedzieć, jak mądrze i tanio kupować. Jeśli chcemy sobie skutecznie radzić w życiu musimy ciągle aktualizować tysiące informacji, uczyć się i na bieżąco korygować swoje działania a ponadto być odpornymi na stres.

  Data dodania: 30 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • www.genos.com.pl - kariotypy »

  Poszukujesz profesjonalnych porad poradni genetycznych? Chcesz się dowiedzieć czy nie nosisz genu BRCA 1, poznać swój kariotyp. Realizujemy testy i badania genetyczne, które pomogą określić Twoje kwestie zdrowotne. Poradnia genetyczna NZOZ Genos oferuje badania z zakresu: kariotyp, BRCA 1 oraz inne. Zachęcamy do zapoznania się z pełn± ofert± zaprezentowan± na stronie www. Poszukujesz profesjonalnych porad poradni genetycznych? Chcesz się dowiedzieć czy nie nosisz genu BRCA 1, poznać swój kariotyp. Realizujemy testy i badania genetyczne, które pomogą określić Twoje kwestie zdrowotne. Za zgodą obojga rodziców robimy również badania ojcostwa. Wszystko odbywa się w specjalistycznej i dyskretnej atmosferze. Dodatkowo proponujemy specjalistyczny sprzęt od sprzętu laboratoryjnego, o aparaturę medyczną do diagnostyki chorób uwarunkowanych genetycznie. Zachęcamy gorąco do wypróbowania naszych usług - zapewniamy specjalistyczność świadczonych przez naszą firmę usług.

  Data dodania: 03 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Poradnia psychologiczna Warszawa »

  Gdy człowiek ma komplikacje - zmienia własne postępowanie do świata oraz innych ludzi. To kłopotliwe, zmiany zazwyczaj są niekorzystne i umieją wyniszczyć organizm ludzki, doprowadzając do klęsk czy też innych nieszczęść. Lepiej wyrzucić z siebie te wszystkie niestrawności okrutnego życia oraz wziąć w rachubę psychoterapię, jako pomoc. W takim przypadku pomoc psychologiczna warszawa może pomóc. Jeśli ktoś niezwykle chce zapanować nad swoim istnieniem, pragnie powrócić do normalności, chce stać się nawet silniejszym i o wiele bardziej odpornym na wszystkie te życiowe sytuacje z pewnością powinien poradzić się profesjonalisty, jaki za sprawą rozmowy będzie badał stan pacjenta. Czasami człowiek nawet nie jest w stanie pojąć, że jego codzienność, która go nie cieszy jest sprawą długotrwałego stresu. Spójrz na naszą stronę internetową już w tej chwili!

  Data dodania: 24 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapeuta Lublin - gabinet Agaty Poręba »

  Terapia psychologiczna Lublin - poradnia Agaty Poręby prowadzi wszechstronne wsparcie w przypadku problemów w życiu codziennym różnego rodzaju zaczynając od depresji po aktywizację bezrobotnych.

  Agata Poręba jako wykwalifikowany psycholog i terapeuta pomaga osobom dorosłym oraz dzieciom oraz młodzieży. Wizytę umówić można w w Szpitalu Neuropsychiatrycznym im. prof. Mieczysława Kaczyńskiego SPZOZ w Poradni Zdrowia Psychicznego Dzieci i Młodzieży, w NZOZ Poradni Zdrowia KUL a także w Ośrodku Psychoterapii i Rozwoju Psycho-Soma w Lublinie.

  Terapeuta Agata Poręba pracuje także jako nauczyciel naukowy. Prowadzi również współpracę z firmami w zakresie szkoleń psychologicznych oraz biznesowych, oraz projektów rozwojowych oraz aktywizacji osób bez pracy. Należy do Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i pracuje według zasad które znajdują się w Kodeksie Etycznym Psychoterapeuty. Dobro Klienta zawsze jest w jej pracy najważniejsze. Odwiedzając jej gabinet można skorzystać z konsultacji psychologicznej, psychoterapii, diagnozy psychologicznej. Oferuje dodatkowo szkolenia jak również warsztaty. Poradnię Agaty Poręby warto polecić, bowiem oferowana przez nią pomoc psychologiczna daje pożądane rezultaty. Wypada też wspomnieć, iż Agata Poręba nadal zgłębia swą wiedzę w obrębie psychologii w ramach studiów doktoranckich.

  Data dodania: 06 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Terapia rodzin Warszawa. www.szczepaniak-psychology.eu »

  Jak sami zauważamy coraz trudniej jest nam odnaleźć się w otaczającym świecie, a najprostsze problemy przytłaczają nas jak głazy i nie czujemy się spełnieni i szczęśliwi. W związku z tym bardzo często uzależniamy się od środków psychoaktywnych lub alkoholu.
  Mój gabinet psychologiczny jest miejscem, w którym każdy potrzebujący pomocy w kryzysie otrzyma pomoc psychologiczną i psychoterapeutyczną odpowiednią dla jego sytuacji i dzięki wspólnej pracy terapeutycznej pokonamy trudności.
  Zapraszam na terapię indywidualną, terapię rodzin, terapię małżeństw i terapię par.
  Swoją ofertę pomocy psychologicznej kieruję do osób z zaburzeniami nastroju i depresją, z zaburzeniami lękowymi, nerwicami, problemami emocjonalnymi i uzależnieniami od środków oraz uzależnieniami behavioralnymi.
  Osoby potrzebujące profesjonalnej terapii dobrego psychoterapeuty zapraszam do swojego gabinetu w Warszawa Śródmieście oraz na www. szczepaniak-psychology. eu

  Data dodania: 29 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • leczenie nerwic Gliwice »

  Nazywam się Mariola Rudel a oprócz tego jestem psychoterapeutą, który prowadzi swój gabinet psychoterapii w Gliwicach. Zapraszam do siebie wszystkie osoby, które czują, że coś złego dzieje się z nimi a oprócz tego jeżeli macie problemy z alkoholem. Niezwykle entuzjastycznie Wam pomogę. Wystarczy tylko, że poprosicie mnie o pomoc. Wiem, że czasami często zwrócić się do kogoś o prawa ręka, tym bardziej jeśli chodzi o naszą psychikę. Dla wielu może być to wstydliwy problem. Ale ja| Was doskonale rozumiem a oprócz tego poważnie potraktuje wszystkie Wasze problemy natury psychicznej. Leczenie nerwic to jedna z usług jakie Wam oferuje w swoim gabinecie. Jestem wykwalifikowanym magistrem psychologii, posiadam odpowiednie certyfikaty, które uprawniają mnie do leczenia Was a oprócz tego Waszych dusz. Jeśli przeżywasz trudne chwile, potrzebujesz psychologicznego wsparcia zapraszam Was na leczenie.

  Data dodania: 29 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • Terapia jąkania »

  Każdy wie, co mianowicie jąkanie. Ten problem dotyka bez liku osób, nawet w naszym bliskim otoczeniu. Ten problem od zawsze było zagadką dla lekarzy,, która jest niemożliwa do wyleczenia wadą wymowy. Ludzie jąkający się nieraz są wycofani, nieśmiali, nieliczne mówią a oprócz tego wstydzą się. Bernadeta Dziekan-Standowicz to wyłączny w Polsce logopeda posiadający uprawnienia do prowadzenia terapii jąkania metodą Pani Profesor Lilii Z. Arutiunian. Początkowa etap terapii polega na 2 tygodniowych turnusach w Ośrodku Terapii Jąkania w miejscowości Szamocin. Po wstępnej diagnozie dla każdego pacjenta opracowywany jest składanie ćwiczeń a oprócz tego postęp terapii. Celem jest poprawienie mowy osoby jąkającej się w dwanaście miesięcy! Efekty terapii dostępne są dla każdego na stronie internetowej ośrodka. Tam również można przyuważyć dokładne informacje o całej terapii. Zapraszam!

  Data dodania: 28 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • https://terapie.pl terapia w stresie Wrocław »

  Depresja to bardzo poważna przypadłość. Terapeuta Jarosław Filipek potrafi pomóc, osobom cierpiącym na tę chorobę. Wsparcie w leczeniu depresji wymaga wielogodzinnej terapii, a kiedy niekiedy nawet wspomagania farmakologicznego. Pokój przyjęć terapeuty jest umiejscowiony w Grabiszynku, jest to dość spokojna lokacja. Gabinet pana Jarosława Filipka znajduje się w białej willi. Przechodząc przez próg lokalu wchodzimy w niesamowicie niebagatelny świat, który jak najbardziej może ulżyć osobie chorej na depresję. Terapeuta ma spore doświadczenie z hipnozą, psychiką, nieświadomością. Jeżeli brak Państwu energii, masz cpowracające lęki, odczuwasz znaczny smutek, brak Tobie motywacji, czujesz się jałowy, a życie Państwa niezwykle męczy koniecznie skonsultuj się z terapeutą, który jest w stanie Wam ulżyć. W gabinecie terapeuty bez wątpliwości odnajdziesz szczęście.

  Data dodania: 24 10 2019 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie uzależnień Szczecin »

  Centrum Terapii Uzależnień w Szczecinie zaprasza do skorzystania z bogatej oferty terapeutycznej w przypadku wielu rodzajów uzależnień. Pomożemy w profesjonalny sposób wyjść z uzależnienia od hazardu, narkotyków, alkoholu, leków, seksu, gier, Internetu, dopalaczy i innych. Z proponowanych rodzajów terapii, na wymianę zasługuje: terapia dzienna, terapia indywidualna terapia grupowa, oraz terapia rodzinna. Również w ofercie można znaleźć: warsztaty, coaching, konsultacje i grupy wsparcia. Za wszystkie wymienione formy pomocowe, jest odpowiedzialny wykwalifikowany i specjalistyczny personel. Warto mu zaufać i zdać się na oferowaną pomoc terapeutyczną. Może ona okazać się niezbędna lub przydatna podczas wychodzenia z uzależnienia. Po więcej informacji oraz szczegółów oferty prosimy odwiedzać naszą stronę w Internecie. Polecamy również kontakt telefoniczny lub mailowy. W razie potrzeby, prosimy się nie wahać tylko skontaktować ze specjalistą.

  Data dodania: 31 01 2020 · szczegóły wpisu »
Pozycjonowanie Katowice