Reklama Google


poradnia endokrynologiczna Warszawa

poradnia endokrynologiczna Warszawa Convictor Prywatna Poradnia Endokrynologiczna i również Ginekologiczna s. c. jest przychodnią, która ceni sobie otwartość na oczekiwania pacjenta oraz stara się sprostać jego oczekiwaniom. Placówka świadczy usługi w zakresie endokrynologii, ginekologii i położnictwa a oprócz tego chirurgii naczyniowej, jak również diagnostyki obrazowej, hormonalnej a także cytologicznej. W przychodni lekarze wykonują cienkoigłowe biopsje guzków tarczycy. W poradni leczone są również zaburzenia hormonalne, które nieraz są przyczyną nadwagi czy otyłości, zaburzeń miesiączkowania. Innowacyjny sprzęt pozwala na skierowanie oferty do wszystkich pacjentów, potrzebujących diagnostyki obrazowej. Obsada leczniczy gwarantuje wysoką jakość świadczeń, nie zapomina zresztą o potrzebach i komforcie pacjentów. Poradnia Endokrynologiczna Convictor służy pomocą lekarską już od przeszło 25 lat. Zapraszamy do wyboru odpowiedniego lekarza dla siebie a także umówienia się na wizytę.

Szczegóły strony https://www.convictor-endokrynologia.eu:

Podlinkuj stronę https://www.convictor-endokrynologia.eu:

poradnia endokrynologiczna Warszawa

Odwiedziny robotów:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Pracownia Psychoterapii Parkowa Białystok »

  Gabinet psychologa, Pracownia Psychoterapii, terapia małżeńska, Świadczymy odpłatnie usługi psychoterapeutyczne i szkoleniowe. Oferuje usługi z zakresu psychoterapii: Klientom indywidualnym, parom oraz grupom. Nasze usługi skierowane są do osób przeżywających kryzys, mających emocjonalne trudności, cierpiących z powodu chorób psychosomatycznych, przeżywających problemy w relacjach z innymi oraz chcących pracować nad rozwojem osobistym. Ofertę psychoterapeutyczną mamy skierowaną do osób dorosłych, par i małżeństw oraz grup. Oferujemy usługi szkoleniowe: firmom, pracownikom, instytucjom, organizacjom pozarządowym oraz osobom prywatnym. W ich zakres wchodzą szkolenia, warsztaty i treningi z zakresu umiejętności interpersonalnych. Dotychczas z naszych usług szkoleniowych skorzystało już kilkadziesiąt firm i instytucji.

  Data dodania: 12 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Otolaryngolog szczecin »

  Otolaryngolog dr Krzysztof Jach, który prowadzi Klinikę Laryngologii i Chirurgii Estetycznej w Szczecinie zaprasza na konsultacje z zakresu diagnostyki laryngologicznej oraz onkologicznej dla dzieci i dorosłych. Skuteczna diagnoza jest kluczowa, dlatego postaw na otolaryngologa z wieloletnim stażem zawodowym. W swojej klinicedr Jach wykonuje także zabiegi, w szczególności endoskopowe operacje zatok, operacje wycięcia migdałków, usunięcie trzeciego migdałka, operację przegrody nosa, korekty przegrody nosa. Podczas wizyty wykonasz także USG zatok, komputerowe badanie słuchu, zabieg usunięcia polipów nosa a nawet usuniesz uciążliwe chrapanie. W gabinecie lekarskim wykonywane są także zabiegi medycyny estetycznej, takie jak korekta odstających uszu, filiting, korekta zmarszczek. Dzięki połączeniu szerokich umiejętności i manualnego talenu doktor zyskał autorytet wśród swoich pacjentów a także innych laryngologów o czym świadzczy udzielanie się w sympozjach i konferencjach lekarzy oraz liczne zdobyte odznaczenia i dyplomy. Wszystko to powoduje, iż wizyta u dr Jacha jest miła a także profesjonalna pod laryngologicznym względem.

  Data dodania: 26 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Prywatna szkoła rodzenia Kielce »

  Szkoła rodzenia Akademia Mia to zespół, który kompleksowo i profesjonalnie przystępuje do zagadnień związanych z ciążą, porodem i połogiem. Obdarzając Was troską zadbamy o dobry stan mamy i maleństwa w pierwszych miesiącach życia. Współpracujemy z wykwalifikowanym konsultantem posiadającym międzynarodowy certyfikat doradców laktacyjnych dający uprawnienia do konsultacji pacjentek z trudnościami w laktacji.

  Decydując się na naszą ofertę dostają Państwo dostęp do obszernej gamy usług, które prowadzone są przez specjalistów z dziedziny położnictwa i neonatologii. Przykładamy wyjatkową uwagę do warunków w jakich mają się edukować przyszli rodzice, wobec tego decydując się na szkolenie w Akademii Świadomych Narodzin mogą się Państwo spodziewać atmosfery intymności, poczucia bezpieczeństwa oraz życzliwości ze strony personelu, doświadczonej i dynamicznej kadry, obszernego wachlarza usług dla kobiet w ciąży i po porodzie.

  Data dodania: 24 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Terapia rodzin Warszawa. www.szczepaniak-psychology.eu »

  Jak sami zauważamy coraz trudniej jest nam odnaleźć się w otaczającym świecie, a najprostsze problemy przytłaczają nas jak głazy i nie czujemy się spełnieni i szczęśliwi. W związku z tym bardzo często uzależniamy się od środków psychoaktywnych lub alkoholu.
  Mój gabinet psychologiczny jest miejscem, w którym każdy potrzebujący pomocy w kryzysie otrzyma pomoc psychologiczną i psychoterapeutyczną odpowiednią dla jego sytuacji i dzięki wspólnej pracy terapeutycznej pokonamy trudności.
  Zapraszam na terapię indywidualną, terapię rodzin, terapię małżeństw i terapię par.
  Swoją ofertę pomocy psychologicznej kieruję do osób z zaburzeniami nastroju i depresją, z zaburzeniami lękowymi, nerwicami, problemami emocjonalnymi i uzależnieniami od środków oraz uzależnieniami behavioralnymi.
  Osoby potrzebujące profesjonalnej terapii dobrego psychoterapeuty zapraszam do swojego gabinetu w Warszawa Śródmieście oraz na www. szczepaniak-psychology. eu

  Data dodania: 29 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Terapia jąkania »

  Każdy wie, co mianowicie jąkanie. Ten problem dotyka bez liku osób, nawet w naszym bliskim otoczeniu. Ten problem od zawsze było zagadką dla lekarzy,, która jest niemożliwa do wyleczenia wadą wymowy. Ludzie jąkający się nieraz są wycofani, nieśmiali, nieliczne mówią a oprócz tego wstydzą się. Bernadeta Dziekan-Standowicz to wyłączny w Polsce logopeda posiadający uprawnienia do prowadzenia terapii jąkania metodą Pani Profesor Lilii Z. Arutiunian. Początkowa etap terapii polega na 2 tygodniowych turnusach w Ośrodku Terapii Jąkania w miejscowości Szamocin. Po wstępnej diagnozie dla każdego pacjenta opracowywany jest składanie ćwiczeń a oprócz tego postęp terapii. Celem jest poprawienie mowy osoby jąkającej się w dwanaście miesięcy! Efekty terapii dostępne są dla każdego na stronie internetowej ośrodka. Tam również można przyuważyć dokładne informacje o całej terapii. Zapraszam!

  Data dodania: 28 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • badania kolonoskopia Szczecin »

  Klinika Vulmed znajdująca się w Szczecinie miło zaprasza do skorzystania ze swoich usług. Stanowimy nowoczesne i również po mistrzowsku wyposażone centrum chirurgiczne. Zatrudniamy najwyższej klasy doświadczonych lekarzy a także specjalistów, co jest gwarancją bez zarzutu a oprócz tego bezproblemowo przeprowadzonych zabiegów i również badań. Zapewniamy najnowocześniej wyposażoną salę operacyjną, jak a oprócz tego gabinety zabiegowe, w których także znajduje się doskonałej klasy sprzęt leczniczy. Podstawowym badaniem wykonywanym u nas jest kolonoskopia - polegająca na obrazowym badaniu wnętrza flaki grubego poprzez wprowadzany odbytem wziernik z kamerą. Gwarantujemy, iż kwerenda to zostanie w naszej placówce wykonane w sposób rzetelny, wypróbowany i również bezbolesny. Na przestrzeni metoda możliwe jest także kasacja znalezionych polipów, a nietknięty zabieg może zachodzić także w znieczuleniu.

  Data dodania: 28 07 2018 · szczegóły wpisu »
 • rehabilitacja Gliwice »

  Przychodnia zdrowotna VitaMed Gliwice to miejsce, które cieszy się uznaniem pomiędzy najbardziej wymagających osób. Szeroka kadra specjalistów jest gwarancją wysokiej jakości pomocy bez względu na przypadku. W przychodni jest się m. in. reumatolog, urolog, ginekolog, kardiolog, a także sporo więcej. Każdy chory może polegać przyjazną, a zarazem zupełnie profesjonalną atmosferę. Powinno się dodać, że na pierwszym miejscu zawsze stawiane jest zadowolenie pacjentów. Zapisanie się na wizytę lekarską jest szalenie proste i również bezproblemowe. Wielkim plusem jest krótki czas oczekiwania, co jest niezwyczajnie komfortowe z punku widzenia pacjenta. W przychodni jest najnowocześniejszy sprzęt, który umożliwia realizacji wielu specjalistycznych badań. Dużym atutem tego miejsca jest również korzystna wartość, a oprócz tego szansę wizyt NFZ.

  Data dodania: 18 09 2018 · szczegóły wpisu »
 • Melanotan II - Szybka i długotrwała opalenizna »

  Melanotan to samoopalacz w tabletkach, dzięki któremu szybko uzyskasz opaleniznę, taką samą jak po zażyciu kąpieli słonecznych, czy skorzystaniu z solarium, a nawet lepszą. Melanotan jest jak domowe solarium, z tą różnicą że jest to preparat nie tylko w tabletkach, ale także w postaci zastrzyków oraz sprayów do nosa, dzięki czemu osoby bojące się zastrzyków również mogą z niego z powodzeniem korzystać. Stosowanie Melanotanu jest jednym z najszybszych sposobów na długotrwałą opaleniznę. Jest to innowacyjny środek na polskim rynku, sprowadzony prosto z USA! Produkt, który zapewni Ci efektowną opaleniznę przez cały rok. Jest to kosmetyk, który przeznaczony jest dla każdego, niezależnie od płci. Melanotan zawiera naturalny pigment, dzięki któremu możliwe jest osiągnięcie wymarzonego koloru skóry. Łatwa aplikacja umożliwia stosowanie preparatu przez każdego. Nie zwlekaj, wejdź i zamów u nas już dziś!

  Data dodania: 11 08 2021 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalne kontrolowane picie Gdańsk »

  Dno może ująć każdego niezależnie od wieku czy statusu społecznego. Odbiera przyjemność życia a w dłuższej perspektywie utrudnia wykonywanie nawet codziennych czynności czy niszczy relacje rodzinne. Zdołowanie jest poważną chorobą. Wypada jak najszybciej zgłosić się do specjalisty. Psychoterapia pomaga uporać się z licznymi zaburzeniami czy schorzeniami natury psychologicznej. Długotrwałe gorsze nastrój, smutek, brak energii, radości, kłopoty ze snem to dostateczny powód, by zwrócić się o pomoc. Nasze gabinety znajdują się w Gdańsku, a terapię prowadzą wykwalifikowani fachowcy. Między nich jest gabinet Hanny Kretkowskiej i gabinet Konrada Jóźwiak. Pani Hanna organizuje spotkania przede wszystkim z osobami uzależnionymi a także dotkniętymi syndromem DDA. Prowadzi gabinet psychoterapii, w którym para się pracą z zaburzeniami psychosomatycznymi, lękami, depresją, zaburzeniami zachowania, problemami w życiu. Bogate doświadczenie posiada także PannKonrad Jóźwiak, który wykonuje pracę w głównej mierze z osobami uzależnionymi i również dotkniętymi syndromem DDA a także prowadzi pokój przyjęć psychoterapii, w którym zajmuję się pracą z zaburzeniami psychosomatycznymi, lękami, depresją. Potrzebujesz pomocy, zaufaj nam!

  Data dodania: 26 11 2021 · szczegóły wpisu »
 • Defibrylatory AED Defimed »

  Wiele osób stanęło w życiu w problematycznej dla nich sytuacji, kiedy to byli zobowiązani udzielić ratunku rannym, u których pojawiły się objawy dotyczące problemów z sercem. W takich momentach brak jest czasu na niepotrzebne gdybanie - należy działać. Bardzo ważną rzeczą w takich sytuacjach są defibrylatory AED, które często ulokowane są w wyróżnionych, błyskawicznych w dostępie miejscach. Szansa przeprowadzenia akcji ratunkowych przez ludzi bez profesjonalnego przeszkolenia jest niesamowicie ważna. Często prosta, natychmiastowa pomoc jest dużo ważniejsza niżeli fachowy ratunek specjalistów. Podczas walki o zdrowie najbardziej istotny jest właśnie czas, kiedy to mamy możliwość przystąpić do ratunku. Na wskutek użycia defibrylatorów AED czas ten skraca się znacząco, a niesienie ratunku możliwe jest dla szerszego grona osób. Warto poznać więc możliwości jakie niesie umiejscowienie defibrylatorów w miejscach użyteczności publicznej.

  Data dodania: 13 04 2022 · szczegóły wpisu »
Pozycjonowanie Katowice